Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

İtalyanca Aşk Başkadır

İtalyanca Aşk Başkadır

İTALYANCA AŞK BAŞKADIR - Maeve Binchy / Roman

İtalya´da yaşadığı yasak aşktan sonra Dublin´e yerleşen kahramanımızın açtığı İtalyanca kursunda karşılaştığı insanlarla yaşadıkları ve sonrası.. Kitabı bitirdiğinizde İtalyan kültürüne ve İtalyancaya karşı ilginiz aratacaktır muhtemelen. Biraz romantizm, biraz gülümseme, biraz farklı bir şeyler okumak isteyenlere önerilebilir.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerini ziyaret ederseniz roman hakkında kanaatlerini paylaşan okurların yazılarından yararlanabilirsiniz.

Arka Kapaktan: Akşam sınıfı, Dublin’in yüzlerce okulunda olduğu gibi, Mountainview Koleji’nde akşam programı yürüten bir sınıftır. Okulda yeni bir İtalyanca sınıfı açılır. Haftada iki gün, herkes kendi düşleriyle gelir bu sınıfa. Karısının kendisini aldatmayacağından emin, kendisi de aldatmayı aklından bile geçirmeyen, kırk sekizinci yaşını yeni bitirmiş, çoluk çocuğa karışmış Adrian, bütün beklentilerinin aksine, okuluna müdür olarak atanmaz. Tam çöküntünün eşiğine doğru gelirken de, yeni müdür, Adrian’a, Yetişkinlere Eğitim Sınıfları adı altında bir gece kursunun yönetimini önerir.

Yaşam yorgunu iki kişi karşılaştığında, omuzlarında dünyanın tüm dertlerini taşıyor olabilirler.Buna rağmen mucizeler gerçekleşebilir...

"Tüm incelik ve duyarlılığıyla büyük bir roman.Yayımlandığı 18 ülkede çok satan kitaplar listesine giren İtalyaca Aşk Başkadır, İrlanda edebiyatının ustalarından Maeve Binchy´nin yeteneğini bir kez daha çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyor."
"Çekici... insanı saran... unutulmayacak bir roman." The Philadelphia Inguirer
"Hikaye anlatımı son derece güzel... Binchy her birinin yaşamındaki gizli dramları inceleyerek karakterleri üzerinde başarılı bir şekilde yoğunlaşmasını biliyor." Chicago Tribune
"Maeve Binchy´nin romanlarını okumak eve dönmek gibi bir şey." The Washington Post

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.