Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Zengin Baba Yoksul Baba

Zengin Baba Yoksul Baba

ZENGİN BABA YOKSUL BABA / Robert T. Kiyosaki - KİŞİSEL GELİŞİM

Para kazanmaktan daha önemli olan kazandığın parayı nasıl kullandığındır derler. Kitap iş hayatında başarılı olmuş ve yaşadığı coğrafyada önde gelen zenginlerden biri olan Kiyosaki öncülüğünde yazılmış. Para ve finans konusuna zaman ayırıp bu konularda ilk defa bir şeyler okumaya niyetlenenlere önerilebilir.
javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); iki okurun kitap üzerine değerlendirmeleri size daha fazla bilgi verebilir.

Arka Kapaktan:
Zengin Baba, Yoksul Baba´yı okuduktan sonra Zengin olmak için yüksek bir gelire sahip olmanız gerektiği saplantısı yerle bir olacak. Evinizin bir aktif varlık olduğuna inancınız sarsılacak, Çocuklarınıza para kazanmanın yollarını öğretmek için okuldaki sisteme güvenemeyeceğinizi göreceksiniz,Aktif ve pasif varlıkları yeniden tanımlayacaksınız,Çocuklarınızın gelecekte finansal başarı sağlamaları için parayla ilgili onlara öğretmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.Robert Kiyasaki insanlara insanlara milyoner olmayı öğretir.Ona milyoner öğretmen denmesinin nedeni bu."İnsanların maddi sıkıntılar içinde boğuşmasının neden, okulda geçirdikleri onca yıl boyunca para konusunda hiçbir şey öğrenmemeleri. Sonuçta para için çalışmayı öğrenirler,ama parayı kendileri için çalıştırmasını hiç bilmezler."

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.