Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi

Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi

ÖLÜMSÜZ ÜSTATLARIN YAŞAM ve ÖĞRETİSİ - Baird T. Spalding / Roman - Parapsikoloji

Onbir kişiden oluşan bir grubun Uzak Doğu´da üç buçuk yıl kadar süren gezilerinde bizzat kendi yaşadıkları sıra dışı olayları anlatmakta roman. Parapsikolojiye ilgi duyan veya biraz farklı bir şeyler okumak isteyenlere önerilebilir. Kitap ilginç yaşanmışlıkları ve akıcı üslubu ile okuru kendine bağlamakta.
javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linkinde kitap hakkında çeşitli okur yorumlarına bakabilirsiniz.
Arka Kapaktan:
Ölümsüz Üstatların Yaşam ve Öğretisi, yazar ve bilim adamı Baird T. Spalding´in, bir grup bilim adamıyla Uzakdoğu´da yaptığı araştırma gezisi sırasında Ölümsüz Üstatlar ile karşılaşmasını, onlarla geçirdikleri yılları, bu sırada yaşadıkları olağanüstü deneyimleri anlatmaktadır. Ancak, yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok dile çevrilen, tüm dünyada milyonlarca adet satan, ve kendi alanında gerçek bir klasik haline gelen bu diziyi asıl önemli kılan, içerdiği benzersiz spiritüel öğretidir. Uzun çağlardan beri Işığı taşıyan, insanlığın aydınlanmasına hizmet eden, günlük yaşamlarında ilahi yasaları sergileyen bu Üstatlar, bu kitap dizisinde ebedi bir gerçeği ve tanrısal bir varoluşu son derece sade, saf ve çarpıcı bir biçimde sunmaktalar. Bu öğreti bugüne dek dünyanın her köşesine yayılmış, Gerçeğin birçok öğretmeni tarafından kullanılmış, ve her inançtan binlerce insanın yaşamını değiştirmiştir.
"Bu öğreti doğrudan bizim tarafımızdan verilmese de, Üstatlar bizimle aynı Gerçek düzeyinden konuşmaktadırlar."
"Bu kitap dizisi yayınlandığında, Yeni bir spiritüel anlayış Çağı doğmuş oldu. Spalding, insanlığın aydınlanmasına, son iki yüz yıl içinde başka bireylerin ve örgütlü grupların yaptıklarından daha büyük bir katkıda bulunmuştur. O, büyük bir kaderi gerçekleştirerek, Yeni bir Işık Çağı´na öncülük etmiştir."

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.