Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Kelebek

Kelebek

KELEBEK - Gizem ve İrem Günyer / ROMAN - Fantastik

Fantastik türü romanlar ilginizi çekiyorsa tercih edebilirsiniz. Aksi halde hoşunuza gitmeyebilir. Kardeş olan yazarların wattpad üzerinden yazdıkları kitabın tanıtım videosunu buradan javascript:ntrTemp(); izleyebilirsiniz. javascript:ntrTemp(); tıkladığınızda çok sayıda kısa yorumlara göz atmak isteyebilirsiniz.
Arka Kapaktan:
Tanrıların Dünya´daki hakimiyetleri üzerine başlattığı savaşta, onların temsilcileri olarak çarpışmaları konusunda ikna edilen 10 genç; toplandıkları evde savaşın ve iyi bir asker olmanın inceliklerini öğrenecek, onları bu savaşta yer almaları için seçen tanrıların kendilerine bahşettikleri yetenekleri geliştireceklerdi.

"Olimpos´un ´şanlı´ tanrıları utançlarıyla yok olmak isterken sizler, hepiniz öleceksiniz. Nankör insanlık da nihayet hak ettiği sona ulaşacak. Sizin karanlığınız, bizim aydınlığımız olacak. Her birinizin bedenleri insanların ayaklarının altında çiğnenecek. Sonsuz acıyı tadacaksınız."

Pek de mükemmel olmayan hayatlarına tanrılar, canavarlar ve düşmanları eklediğinizde ortaya çıkan karmaşayı çözümlemeye çalışan ekip; bir yandan da birbirlerinin karşılaştıkları zorlukları aşmak için gösterecekleri geri döndürülemez değişimlere şahit olacak.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.