Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Dönüş

Dönüş

Dönüş - Ayşe Kulin / ROMAN

Gizli Anların Yolcusu, Bora´nın Kitabı, Dönüş ve Handan dörtlü serisinin üçüncü kitabı. İlk iki kitabı okumadan Dönüş´e başlanması tavsiye edilmiyor. Seri insan psikolojisi ve sosyoloji üzerine göndermelerle dolu. Yazar kitaplarını çoğunlukla yaşanmışlıklar üzerine kurgulamakta ve sade dili ile akıcı romanlar ortaya koymakta. Kitaplarını okurken bir yandan da film izler gibi okurun zihninde olaylar akabiliyor. Yazarın herhangi bir kitabını okuyup beğendinizse bu romanını da beğenme ihtimaliniz oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

avascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); adreslerinde yazar ve kitap hakkında yorum ve eleştirlere göz atabilirsiniz.

Arka Kapaktan:
“Kayboldum! Zeytin ağaçlarının arasında kıvrılarak akarken karşıma aniden üçe ayrılan bir çatal çıktı. Toprak yollar doğuya, batıya ve güneye doğru uzanıyordu. Civarda ne bir tabela vardı ne bir işaret, ne de gidip adres sorabileceğim ev veya insan! Bir köpek bile yoktu görünürde. Sadece sonbahar rüzgârının dallarda hışırdayan sesi! Hangi yöne sapmam gerektiğini bilmiyordum, yolların her birini hava kararmadan deneyecek gücüm de kalmamıştı, vaktim de.”
Siz hiç kayboldunuz mu?
Ayşe Kulin’in yeni romanı Dönüş, bir genç kadının, duygularının sarmalında önce kaybolmasının, sonra kendini bulmasının hikâyesi…

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.