Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Asıl Gerçek

Asıl Gerçek

ASIL GERÇEK - David Baldacci / ROMAN - Aksiyon

Biri silah tüccarı, diğeri ultra zengin ve geleceğini kaybetmek üzere olan bir gazeteci olmak üzere üç kişinin etrafında dönen olayların akışı içinde 3. Dünya Savaşının nasıl başlayabileceği ve ´´Algı Yönetimi´´ üzerine okura farklı bir bakış açısı sunuyor roman. Aksiyon macera tarzını seven okurların zevkle, elden bırakmadan okuyacaklarını tahmin ediyoruz.
Bu kitap hakkında javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); linklerini tıkladığınızda daha detaylı değerlendirmeler okuyabilirsiniz.
Arka Kapaktan:


New York Times Çok Satanlar Listesinde 1 Numara! "Hızını alınca kimse Baldacci’yi tutamaz." -Booklist- Nicolas Creel kendisini bir göreve adamıştır. Şirketini dünyanın en büyük savunma şirketi haline getirmek istemektedir ve Creel, "algı yönetimi" aracılığıyla uluslararası anlaşmazlıkları manipüle edip şirketini daha da zenginleştirmeklenin peşindedir. Ancak tek amacı bu değildir; Creel’in aklında çok daha büyük bir plan vardır. Sadece soyadı olan, benzersiz bir geçmişe sahip Shaw çok uluslu gizli bir istihbarat teşkilatında çalışmakta, dünyayı barış ve huzur içinde tutmak için ülkeden ülkeye gitmektedir. Mesleğinin zirvesine yeniden çıkmanın yollarını arayan gazeteci Katie James isehayatının haberini yakalamış, tüm ulusların içine korku salan bir katliamın hayatta kalan tek mağduru ile röportaj yapma şansı bulmuştur. Bu üçlünün yolları kesiştiğinde tüm gerçekler ortaya dökülecektir. David Baldacci’nin kaleme aldığı ilk uluslararası polisiye romanındaki bu karakterler, dünyayı değiştirebilecek korkunç bir tehdit ile karşı karşıya geliyor. Gittikçe büyüyen bir tehdit dünyayı etkisi altına alıyor. Ordular savaş hazırlığında. Ulusların çatışmaya girmek üzere olduğu bu zamanda gerçeği ortaya çıkarma mücadelesi, mücadelelerin en tehlikelisi olabilir... "Hiç bitmeyen bir aksiyon, gölge hükümet ajansları ve yeni bir Soğuk Savaş yaratma çabası... Baldacci işlediği konuyu gittikçe artan bir hızla sunuyor." -Washington Post- "Harika... Tempolu bir macera... Eğlenceli, sürükleyici, bağımlılık yaratıcı..." -Tampa Tribune- "Baldacci size hiç tanımadığınız bir dünyanın kapılarını açıyor." -Publishers Weekly- "Kemerlerinizi bağlayın, bu hız sizi savuracak!" -New York Times-


Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.