Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Aklındakini Okuyabilirim

Aklındakini Okuyabilirim

AKLINDAKİNİ OKUYABİLİRİM - Dr. David J. Lieberman / KİŞİSEL GELİŞİM

Kitabı çekici ve başarılı kılan, önerleri ve uygulamalarının FBI ve Amerikan Donanması, 25 den fazla ülkenin resmi kurumları ve profesyoneller tarafından takip edilmesi ve uygulanması. Karşınızdaki kişinin karakteri ve kişiliği hakkında bilgi sahibi olmak, yalan veya doğruyu söyleyip söylemediğini anlama konusunda bilimsel ve sağlıklı bilgiler ve taktikler edinebilirsiniz. Beden dili ve karakter tahlili hakkında kaynak arayan okurlara önerilebilir.
javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); linklerini tıkladığınızda iki farklı yorumu okuduğunuzda kitap hakkında daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.
Arka Kapaktan: Aklındakini Okuyabilirim, gerçek yaşam ortamlarında birinin ne düşündüğünü ve neler hissettiğini anlamak için neler yapabileceğinizi adım adım açıklıyor. Örneğin, patronunuzun sizi gerçekten sevip sevmediğini, bir pazarlamacının güvenilir olup olmadığını, biriyle ilk kez buluştuğunuzda ilişkinin istediğiniz yönde mi, yoksa aksi yönde mi gittiğini kesinlikle ve kolayca anlayabileceksiniz. Risk yüksek olduğunda pazarlıklar, soruşturmalar, taciz konuları, hırsızlık veya sahtekarlık, kendinize zaman, para, enerji kazandırmak ve hayal kırıklığından kurtulmak için kimin sizin tarafınızda, kimin karşınızda olduğunu kolayca fark etmeyi öğrenin.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.