Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Briç Masasında Cinayet

Briç Masasında Cinayet

BRİÇ MASASINDA CİNAYET - Agatha Christie

Polisiye meraklıların elden bırakmadan okuyup bitirebileceği Bir Agatha Christie klasiği. Yazar ve kitapları hakkında çok fazla bir şey yazmaya gerek yok. Polisiye - Cinayet türü müdavimlerine önerilir.
javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerini ziyaret ettiğinizde yazar ve kitabı üzerine okuyup yorum yapmış iki kitap severin değerlendirmelerine göz atıp, roman hakkında daha çok bilgi toplayabilirsiniz.
Arka Kapaktan: Oldukça havalı biri olan Bay Shaitana evinde bir briç partisi düzenler. Ev sahibinin ansızın öldürülmesi, eğlenceli briç partisini bir cinayet soruşturmasına dönüştürür.

Partiye davetli olan dört soruşturmacı -Hercule Poirot, Müfettiş Battle, Albay Race ve Ariande Oliver- diğer dört davetliden birinin cinayeti işlediğini düşünmektedir. Üstelik dört davetleninin de bu cinayeti işlemeleri için uygun fırsatları ve gizleyecek önemli sırları olduğu soruşturmalar sonucu ortaya çıkar.

Acaba soruşturmacılar, hangi davetlinin ev sahibini öldürecek kadar önemli sırlar ve sönmeyen bir nefret taşıdığını bulabilecekler midir?

Yoksa tüm davetliler ortak bir sırra ve geçmişe mi sahiptir?

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.