Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Kişisel Ataleti Yenmek

Kişisel Ataleti Yenmek

KİŞİSEL ATALETİ YENMEK - Mümin Sekman / KİŞİSEL GELİŞİM

Hiç gereği yokken her nedense kişisel gelişim kavramı önemsiz hale getirilmeye çalışılmakta ülkede. Öyle ki insanlar bu tür kitapları okurken birilerine görünmeye korkar oldular. Kişisel gelişim ekolünün en iyi temsilcisi olan yazarın tüm kitaplarını okumanızı, web sitesini ve youtube sunularını izlemenizi öneririz. Mutlaka hayatınıza katkısı olacaktır. ´´Kişisel Ataleti Yenmek´´ de okunması gereken kıymetli çalışmalardan biri.
javascript:ntrTemp(); linkinde yazarın kurumsal sayfasına, javascript:ntrTemp(); linkinde kitabı okuduktan sonra görüşlerini bildiren çok sayıda okura, ulaşabilirsiniz.
javascript:ntrTemp(); adresinde ´´Herşey Beyinde Başlar´ isimli kitabı üzerine yaptığı konuşmadan kısa bir bölüm izleyip, yazarla tanışabilirsiniz.
Arka Kapaktan:
Bir şeyi yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.
Onu niçin yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.
İsterseniz nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.
Yapmamakla neler kaybettiğinizi ve
yaparsanız neler kazanacağınızı biliyorsunuz.
Ama yine de hiçbir şey yapmıyorsunuz.
Sizi durduran nedir?
Atalet!

Atalet, isteksizlik ile yorgunluğun, tembellik ile depresyonun, yavaşlıkla yılgınlığın, hayal kırıklığı ile kayıtsızlığın, tükenmişlik ile tepkisizliğin ´ortaya karışık´ halde bir inşanın ruhunu ele geçirmesidir.

´Üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi hareket etme´ ve ´yumurta kapıya gelmeden harekete geçmeme" halleri tipik atalet göstergeleridir.

Bu kitap, ataletli ruh halinden kurtulmak isteyenler içindir. Atalet halini analiz eden ve ataletle başa çıkma yollarını gösteren, Türkçede ilk ve tek kitaptır.

"Tanrı bize iki yuvarlak organ verdi: biri oturmak, diğeri düşünmek için. Başarımız hangisini daha çok kullanacağımıza bağlı.´"
-Ann Landers-

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.