Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Niyetin Gücü

Niyetin Gücü

NİYETİN GÜCÜ - Valeriy Sinelnikov / Kişisel Gelişim

Niyet etmenin bilinç altı ve bilinç üstü ilişkisini okurun önüne koymakta. Çoğu zaman farkında olmadığımız niyet kavramının aslında ne kadar derin, ne kadar güçlü olduğunu ve derinliğini kavradığımızda bizi ne kadar ileri taşıyabileceğini anlıyorsunuz okudukça. Psikolog olan yazarın kitabı bu konulara ilgisi olan okurlara yeni farkındalıklar kazandırabilir.
javascript:ntrTemp();  veya javascript:ntrTemp(); linklerinde bir kaç okurun kitap üzerine yaptığı yorumlar size fikir verebilir.
Arka Kapaktan: Düş ve arzuları nasıl hayata geçirmeliyiz? Niyet nedir? Onu doğru olarak nasıl biçimlendirmeli ve günlük yaşamda etkili bi şekilde nasıl kullanmalıyız? Gücümüzü nasıl biriktirmeliyiz? Bu kitap size bu ve bu gibi soruların cevabını bulmanızda ve iradenizi güçlendirerek yaşamınızı daha parlak ve mutlu kılmak için hedeflerinize karşı tutmunuzu değiştirmenizde yardımcı olacaktır. Dr. V. Sinelnikov tarafından geliştirilen bilincin yeni modeli ve kendine özgü etkili yöntem ve stratejileri size sadece düşleriniz gerçekleştirmeniz için değil, sorunlarınızı önlemek için de yardımcı olacaktır

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.