Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Parasal Zeka

Parasal Zeka

PARASAL ZEKA - Hakan Turgut / KİŞİSEL GELİŞİM - Ekonomi

Finansal okur yazarlık konusunda ne yazık ki toplum olarak pek de iyi olduğumuz söylenemez. Hepimiz aile büyüklerimizden veya Tv dizilerinden öğrendiğimiz eksik hatta yanıltıcı bilgilerle finansal kararlar almakta ve çoğunlukla kaybedenlerden olmaktayız maalesef. Kitap, yazarın finansal okur yazarlık hakkında verdiği seminerlerden toparlanmış, ekonomi konusunda hiç bir eğitimi olmayan insanların anlayacağı sadelikte buna karşın bir o kadar da yararlı bilgileri okurun faydalanması için bir araya getirmiş. Bu alanda kaynak arayan okurlar için yararlı olacağına inanıyoruz.
javascript:ntrTemp(); linkinde çok sayıda kitap okurunun değerlendirmelerini, javascript:ntrTemp(); linkinde kitaptan kısa bir alıntıyı okuyarak bu değerli çalışma hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.
Arka Kapaktan: Birine 10 YTL nakit para vereceğinize bu kitabı verebilirsiniz, çünkü paranın nasıl yönetileceğini, nasıl kazanılacağını, nasıl harcanmayacağını, nasıl tasarruf edileceğini ve nasıl yatırıma dönüştürüleceğini anlatıyor. 10 YTL’leri 100 binlerce YTL’ye dönüştürmenin bilimsel kurallarını...

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.