Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Para Harekatı

Para Harekatı

PARA HAREKATI - Yaşar Erdinç / Roman - Ekonomi

2001 krizini roman havasında olabildiğince akıcı ve sade, anlaşılır bir şekilde bizlerle paylaşmaya çalışmış Yaşar hocamız. Ara ara konu ağırlaşsa da ekonomi ile ilgili temel bilgiler ve sıradan insanların farkında olmadığı çarpıcı detaylar ancak bu kadar sağlıkllı ve okunabilir, okuyucunun ilgisini kaybetmeden verilebilirdi. Krizlerin kökeninde hakın umarsızlığı ve bilgisizliği yatar aslında. Ne olursa olsun, belki biraz zorlansanızda bu kitabı okuyun, hiç olmazsa evden birileri okumalı ve paylaşılmalı. Gözünüzü de korkutmasın hiç de öyle ağır bir kitap değil. Ekonomi sayfasını okumayan bir insan ilk başta bocalayabilir, sonra kitap okuyucuyu sürüklüyor. Her evde okunması ve kütüphanede bulunması gereken bir kitap. Yaşar Erdinç Hocamıza bu vesile sevgi ve saygılarımızı sunuyor, samimi ve bilinçli çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bu gibi insanların başarısı hepimizin, hatta gelecek nesillerimizin başarısı olacaktır.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linkleri sizi kitap ve yazarı hakkında daha fazla bilgiye ulaştıracaktır.

Arka Kapaktan:

Hülya, 21 Şubat 2001 krizi sonrasında kaybettiği babasını mezara gönderen süreci anlamak istiyordu. Nasıl olmuştu? Krizler bir anda mı geliyordu? Nedenleri neydi? Bütün bir ekonumiksistem nasıl çalışıyordu ve krizler nasıl ortaya çıkıyordu? Bu krizlerden kurtulmak mümkün değil miydi? Başka hangi ülkeler, ne tür krizleri neden yaşamışlardı? Krizler önlenebilir miydi? Yoksa birileri bir yerlerde düğmeye mi basıyordu?

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.