Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Hayatın Işıkları Yanınca

Hayatın Işıkları Yanınca

HAYATIN IŞIKLARI YANINCA - Serdar Özkan / Roman

Yazar kendi tarzını oluşturmuş. Kayıp Gül´de olduğu gibi masalımsı bir anlatısı var romanın. Ancak bize sorarsanız Kayıp Gül´deki akıcılığı ve tadı bulmak pek mümkün değil gibi. Yine de her yaştan okurlara önerebiliriz.
javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); linklerinde okuyacağınız iki farklı okur yorumu sizi kitap hakkında daha çok bilgi sahibi yapacaktır.
Arka Kapaktan:
"Hayat mucizesi üzerine zarif bir roman."
VOGUE - İTALYA
"İlk romanı Kayıp Gül onu 50 ülkenin kitapçılarına taşıyan bir yayıncılık olayıydı. İkinci romanı Hayatın Işıkları Yanınca ile onun ismi şimdiden Paulo Coelho, Richard Bach ve hatta Saint Exupéry ile birlikte anılıyor. "
Corriere della Sera - İTALYA
Hayata kırgın bir yetişkin. Bir yunus ile "hayatın ışıklarını yakacak" çok özel bir dostluk. Karşılıksız sevgi, ümit ve hayata dair mucizevi bir yolculuk... Okuru gerçek hayatın içinde büyülü bir dünyaya taşıyan, soluksuz okuyacağınız sıra dışı bir serüven.
Bugüne kadar 50 ülkede 43 dile çevrilen, tüm zamanların en çok okunan ve sevilen kitapları Simyacı, Küçük Prens ve Martı ile birlikte anılan Kayıp Gül´ün yazarından yüreğinizi ısıtacak yeni bir roman.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.