Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Sade

Sade

SADE - Begüm Başoğlu & Ege Erim / KİŞİSEL GELİŞİM

Adı gibi sade dizayn edilmiş kitap farklı içeriği ile okunmayı kolaylaştırıyor. Minimalizm / sade yaşam biçimi üzerine yazılmış kitap yaşam anlayışınıza olumlu ve kalıcı etkilerde bulanabilir. Okunmaya ve kitaplıka yer vermeye değeceğine inanıyoruz.
javascript:ntrTemp(); , javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linkleri kitabı okuyup değerlendirmiş üç okurun yorumu ile buluşturacaktır sizi.
Arka Kapaktan:
Etrafımızı, evimizi, çantamızı, programımızı, günümüzü, gardırobumuzu, cüzdanımızı yani kısacası tüm hayatımızı ne kadar çok doldurursak o kadar tatmin ve dolayısıyla mutlu olacağımızı zannederiz. Bu kalabalığı yaratırken yaptığımız şey kendimizi yok etmektir aslında. Çünkü kendini sadece boşlukta yaratabilir insan. Azalınca çoğalır, sadeleştikçe özgürleşir ve hatta daha çok görünür olur. Begüm Başoğlu ve Ege Erim bir gün hayatlarındaki fazlalıkları attıkça daha mutlu olduklarını keşfettiler. Bu keşif onların hayatını değiştirdi ve daha çok, daha çok atmaya başladılar. Giymedikleri giysileri tutmayıp, kullanmadıkları eşyaları saklamadılar. Her programa dahil olmaktan vazgeçerken, aslında bir sürü şeye ´maruz kalmaktan´ kurtuldular. Yani sade bir yaşamı tercih ettiler. Buna tanık olanlar aynısını deneyimlemek istediğinde de ´sade yaşamak´ akımı oluştu. Artık belki farkında olduğunuz belki de olmadığınız birçok kişi sade yaşıyor. İçinde daha az eşya, daha fazla deneyim olan, daha hafif, sınırlarını kendinizin belirlediği dolu dolu bir yaşam, sadedir. Ve sadelik güzeldir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.