Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Hayatınızı Değiştirecek Öyküler

Hayatınızı Değiştirecek Öyküler

HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK ÖYKÜLER - Hakan Büyükdere / KİŞİSEL GELİŞİM Kısa öykülerden oluşan kitap oldukça akıcı ve okur üzerinde iz bırakmakta. Farklı bir şeyler okumak isteyenlere önerilebilir. Kolayca okunan kitabı bitirdiğinizde gönlünüzde ve dilinizde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bir çok öykü kalacaktır.

javascript:ntrTemp(); adresinde kitabı okuyanların yaptıkları çeşitli değerlendirmeler size fikir verebilir
Arka Kapaktan:Hepimiz bizi zaman zaman mutsuzluğa sürükleyecek zorlu bir hayat mücadelesi veriyoruz. Gündelik kaygılar, iş hayatımızdaki koşuşturmalar zihnimizi bulandırıp gönül gözümüzü körleştirebiliyor. Oysa başımızı gömdüğümüz sıkıntılarımızdan bir çıkartabilsek varolmanın başlı başına bir mutluluk kaynağı olabileceğini keşfedebiliriz.

"Hayatımızı Değiştirecek Öyküler"de, gönül gözümüzün önüne düşen perdeyi bizim için aralıyor Hakan Büyükdere.

"... Hayatımın en zor dönemlerimden biriydi. İflas etmiştim. Elimdeki gayrimenkulleri, borçlarımı ödemek için tek tek elimden çıkarıyordum. Yaşama ve çalışma sevgimi iyice yitirmiş, kendimi sigara ve alkolle avutur hale gelmiştim. Sağlığım günden güne bozuluyordu. Böyle bir günde ellerim cebimde bir caddede karşıdan karşıya geçerken, belden aşağısı olmayan bir adamı bir kay kay üzerinde karşıya geçerken gördüm. Yaya kaldırımına çıkabilmesi için benden yardım istedi ve ona yardım ettikten sonra bana:
- Teşekkürler bayım, ne güzel bir hava değil mi? Üzüntülüsünüz ama, her şey o kadar kötü olamaz dedi..."

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.