Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Kadim Şehrin Şifreleri

Kadim Şehrin Şifreleri

KADİM ŞEHRİN ŞİFRELERİ - Almila Aydın / ÇOCUK ROMAN

Almila Aydın 1970 yılında İstanbul´da doğdu. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünden mezun oldu. 1992 ve 1996 yıllarında ise kısa bir süre Amerika´da bulundu. Aynı yıllar içinde California Üniversitesinde İngilizce öğrenimi gördü. 1997 yılından bu yana eşi ve kızıyla birlikte yaşamını İtalya´da sürdürmektedir. Gezgin Dedektifler´in maceralarını okurlarıyla paylaşmak dışında, İtalya´daki Türk çocuklarına gönüllü öğretmenlik yapmaktadır.,

Kitap ve yazar tanıtımının devamını okumak için boraborakozak.blogspot.com.tr/2017/04/almila-aydin-kadim-sehrin-sifreleri.html adresini tıklayabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Kadim şehrin sır perdesi aralanıyor... Ceren, Ateş ve Kaan sıradan bir okul gününün sabahında, kendilerini okullar arası düzenlenen bir hazine avının içinde bulurlar. Görevleri İstanbul´u keşfetmektedir! Önceleri bilgiye ve akıl yürütmeye dayalı eğlenceli bir yarışma olduğunu düşünseler de çok geçmeden yarışmanın sonunda gerçek bir hazine olduğundan şüphelenmeye başlarlar. Çünkü yapmaları gereken yalnızca zamana ve rakip okullara karşı yarışarak gittikçe zorlaşan şifreleri çözmek değildir; peşlerine düşen tuhaf ve kimi zaman tehlikeli insanlarla da başa çıkmaları gerekmektedir. Birbirinden oldukça farklı olan bu üç çocuk, kitapların desteğiyle İstanbul´u keşfederken, kendilerini, yardımlaşmanın ve arkadaşlığın anlamını da keşfeder.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.