Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

The Cırcle

The Cırcle

THE CIRCLE - Laura Day / Kişisel Gelişim

Hedef güzel ve ilgi çekici ancak üslup bir türlü yerini bulmuyor. Çok dikkat çekecek konu ne yazık ki umulan etkiyi ve tadı vermiyor bir türlü. Bu tarz kitaplar çok ağırlıklı ilgi alanınızda olduğu için okumak isteyebilirsiniz. Biz pek bir şey alamadık ve kütüphanemize koymadık doğal olarak.

javascript:ntrTemp(); linkini ziyaret ederseniz bir kaç okurun kitap hakkında kanaatlerini bulabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Şu anda hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirebilecek güçtesiniz. Kitabı açın ve Çember´e girin. Siz sezgisel bir varlıksınız, hem şifacı hem de yaratıcısınız. Çember, insanlığa bahşedilmiş bütün yeteneklere sahip olduğunuzu kanıtlıyor. İçinizdeki ve çevrenizdeki enerjiyi keşfedin. Belki varlığının farkına bile varmadığınız bu doğal enerji , doğru kullanıldığında olağanüstü bir değiştirme gücüne sahiptir. Çember size bu gücü kazandıracak! ´Laura Day, olağanüstü niteliklere sahip olağanüstü bir insan. Kendime inanmayı, sezgilerime kulak vermeyi bana öğreten kişi olduğu için benim hayatımda özel bir yeri var. Laura, bir kadın ve bir anne olarak, kendini insanları eğitmeye ve korkularından arındırmaya adadı.´ -Demi Moore-

´Sezgi, mistik bir güç değildir. Olayların nasıl gelişeceğine dair bir arka plan oluşumudur; olguları zihnimizde gizlidir. Sezgi mantıktır. Laura Day, sistematik bir yaklaşımla bu en önemli yetimize adım adım rehberlik ediyor.´ -Dr. James Watson, Nobel Ödüllü bilimadamı- Çember´le istemenin gerçek gücünü ve değişime giden yolu keşfedeceksiniz.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.