Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Keşke Kadın Olsam

Keşke Kadın Olsam

KEŞKE KADIN OLSAM - Aykut Oğut / Bireysel Gelişim

Kadın erkek konusunda kaleme alınmış oldukça farklı, farklı olması ile birlikte gayet net ve güzel mesajlar veren, hem akla he kalbe hitap edebilen samimi bir kitap.

okuzsevenlercemiyeti.wordpress.com/2015/09/08/keske-kadin-olsam-aykut-ogut/, javascript:ntrTemp(); kitapla ilgili çok daha uzun yorumlar okunabilir.

www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/ www.youtube.com/user/KitapOkumak

Kitaptan: * Kendiniz olmazsanız, bir başkası olmak zorundasınız ve hiçbirimiz bir başkası olmak için yaratılmadık.

* Tanıştıklarım arasında, kadınlığını, dişiliğini, gerçek anlamıyla eline alabilmiş ne kadar kadın varsa, daha az makyaj yaptıklarını, hatta hiç yapma ihtiyacında olmadıklarını gözlemledim.

Kendini ne kadarmal, obje gibi gören, içten içe kadınlığının tüm gücünü dışarı, erkeğe vermiş kadın varsa, makyaj, botoks, estetik ameliyat ve süslenme miktarının arttığını gördüm.

* Çocuk, hem annenin, hem babanın ORTAK işidir. Kadının sırtına tek başına yüklenemez.

* Yalvarmak zorlamanın duygusal şeklidir.

* Gerçek İlişki;
Kendiniz olmadan vazgeçmeden,
Sevgilinizin kendisi olmasına müdahale etmeden,
Birlikte VAR olabilmeyi öğrenme sanatıdır.

Arka Kapaktan: Sevgili kadınlar! Erkeklerle ASLA eşit olamazsınız Çünkü asıl GÜÇLÜ olan sizsiniz! İçinizdeki tanrıçayı uyandırma vakti geldi!

Bugüne kadar hep süregelen bir tartışma vardır: Kadınlarla erkekler eşit midir? Eşit olmalı mıdır? Sevgili kadınlar! Bir erkek olarak size şunu söylemek zorundayım: Erkeklerle ASLA eşit OLAMAZSINIZ!

En büyük hatanız bizimle eşit olmaya çalışmak! Çok çabalarsanız eşit olmayı becerebilir misiniz? Elbette becerebilirsiniz AMA kendinizden, gücünüzden vazgeçerek becerebilirsiniz bunu! Erkekle EŞİT olmak için VAROLUŞ çıtanızı alçaltmanız, daha aşağı inmeniz gerekiyor. Eşitlik mi istiyorsunuz? Siz bilirsiniz!

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.