Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Sebepsiz Mutluluk

Sebepsiz Mutluluk

SEBEPSİZ MUTLULUK - Marci Shimoff & Carol Kline / Bireysel Gelişim

Tavuk Suyuna Çorba serisinde iki adet kitabı olan yazarın bu kitabı da oldukça başarılı. Kendinizi tanımak ve geliştirmek istiyorsanız bu kitaba zaman ayırmaya değecektir.

www.kitapyurdu.com/kitap/sebepsiz-mutluluk/120132.html&filter_name=sebepsiz%20mutluluk veya javascript:ntrTemp(); linkini tıkladığınızda kitap hakkında okur yorumları biraz daha size fikir verebilecektir.

www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/

Arka Kapaktan:

Sizi ne mutlu ederdi? Başarılarla dolu bir meslek hayatı mı? Bankada yüklü bir hesap mı? Ruh eşinizi bulmak mı? Peki ya mutlu olmak için hiçbir şeye ihtiyacınız olmasaydı? Hayatınızda neler olup bittiğine bakmadan mutluluğu koşulsuzca tadabilecek olsaydınız?
Sebepsiz Mutluluk, "dışımızdaki" hiçbir değişkene bağlı olmadan "içimizde" gerçek anlamda mutlu olmanın yolunu gösteriyor.
Araştırmalara göre her insan, yüzde ellisi genetik kaynaklı yüzde ellisi sonradan öğrenilen, bir "sabit mutluluk noktası" ile doğuyor. Asıl harika olansa, herkesin, sabit mutluluk noktasını, tıpkı soğuk bir havada kaloriferin ısısını artırır gibi, kolayca yükseltmesinin mümkün olması.
Çığır açmış yakın tarihli araştırmalara dayanarak; pozitif psikoloji ve nörofizyoloji alanında dünyaca tanınmış uzmanların görüşlerine başvurarak ve kimi çok ünlü "sebepsiz mutlu" yüz kişinin hayat hikayesi çerçevesinde yazılan bu kitapta daha öğrenmeye başlarken mutluluğu da tecrübe etmeye başlayacağınız yedi adımlık kanıtlanmış bir program anlatılıyor.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.