Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Ergen Terapisi

Ergen Terapisi

ERGEN TERAPİSİ - Irvin D. Yalom / Psikoloji

Psikoloji alanında eğitim gören üniversite öğrencileri ve bu alanda mesleki faaliyet gösteren profesyonel psikologlar için kaynak kitap olarak baş vurulabilecek bir çalışma. Ortalama bir okur bu alana yüksek ilgisi yoksa bilim dili ile hazırlanmış bu eser yorucu olabilir. Arzu ederseniz www.kitapyurdu.com/kitap/ergen-terapisi/108192.html ve javascript:ntrTemp(); linklerinde kitapla ilgili çok sayıda okur değerlendirmelerine göz atarak kitabı daha yakından tanıyabilirsiniz.

www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/ www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos

Arka Kapaktan: Ergen Terapisi, ergen gelişimi üzerine özlü ve güncel bilgiler vermenin yanı sıra anksiyete bozuklukları, depresyon, yeme bozuklukları, somatizasyon, davranım bozukluğu ve psikoz gibi rahatsızlıkların etkili klinik tedavisi konusunda adım adım rehberlik etmektedir. Yazarların her biri, ergen tedavisi konusunda uzmanlığa sahiptir ve alanlarındaki en son bilgiler ile klinik teknikleri sunmaktadırlar.

Ergenlikte ortaya çıkan psikopatolojiler konusunda canlı vaka örnekleri veren, klinik bilgeliği damıtıp toparlayan tutkulu bir çalışma. Bu mükemmel kitap, psikiyatrik problemi olan gençlerle çalışmanın heyecanının ve meydan okuyan yanlarını da başarıyla aktarıyor.

Gregorg K. Fritz, M.D.
Brown Üniversitesi Tıp Fakültesi psikiyatri prpfesörü ve direktörü

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.