Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Not: Seni Seviyorum

Not:   Seni Seviyorum

NOT: SENİ SEVİYORUM - Cecelia Ahern

Özellikle aşk türü ilginizi çekiyorsa elden bırakmadan, bir solukta okuyabileceğiniz çok güzel bir roman. " Sen benim hayatımın tamamısın ben ise senin hayatının sadece bir kısmı olarak kalacağım". Kitaptan alınmış bu cümle konusu hakkında ön bilgi verecektir size. Arzu ederseniz filmi de çevrilmiş, izleyebilirsiniz. Film kitaptan biraz ayrı düşse de ana fikir ve etki gücü kitaptan daha az değil. javascript:ntrTemp(); adresinde bir kitap dostunun bu roman ve filmi ile ilgili uzun bir değerlendirmesini okumanızı öneririz. www.kitapyurdu.com/kitap/not-seni-seviyorum/131455.html burada da çok sayıda okurun ağız birliği etmişcesine romanla ilgili olumlu yorumlarına bakabilirsiniz.

Arzu ederseniz romanın javascript:ntrTemp(); filmini izlemeyi tercih edebilirsiniz.

twitter.com/kitap_okumak www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/ www.youtube.com/user/KitapOkumak

Arka Kapaktan:

Holly ve Gerry genç yaşta birbirlerine büyük bir aşkla bağlanmışlardır, birbirleri olmadan bir yaşam hayal edemezler. Ancak Gerry´nin beklenmedik ölümü Holly´yi altüst eder. Kendini toparlamak, ayaklarının üzerinde tek başına durmayı öğrenmek için verdiği mücadelede en büyük desteği yine Gerry´den, onun ölmeden önce yazdığı mektuplardan alır.

İrlandalı yazar Cecilia Ahern´in birçok dile çevrilmiş, İrlanda, İngiltere, ABD ve Almanya´da çok satanlar listesinin başında haftalarca yer almış romanı Not: Seni Seviyorum yüz binlerce okurla buluştu. 2007 yılında başrollerini Hilary Swank ve Gerard Butler´ın paylaştığı sinema filmini de yüz binler izledi.

Gerçek aşkın asla bitmeyeceğini kanıtlayan etkileyici bir ilk roman.
-Cosmopolitan-

Cecelia Ahern´in romanlarında peri masallarından fazlası var. -Glamour-

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.