Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var

Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var

KAR TANELERİNİN BİR BİLDİĞİ VAR - Debbie Macomber / Roman - Aşk

İlla aşk romanı veya yazarın tüm kitaplarını okumak gibi bir iddianız varsa okumayı düşünebilirsiniz. Aksi halde zaman kaybı bize göre. Ticari bir kitap olmuş ve kalıcı olması çok da olası değil.

javascript:ntrTemp(); veya www.nabrut.com/2015/10/kar-tanelerinin-bir-bildigi-var-okur.html tıkladığınızda romanla ilgili farklı okur yorumları bulacaksınız.

www.facebook.com/www.kitapokumakistermisin/ www.youtube.com/watch

Kitaptan:

*** O halde anlaşamadığımız konusunda anlaşacağız. (Sayfa 56)

*** Bir çocuğa yalan söylemek doğru değildir; ne kadar iyi niyetli olursanız olun. (Sayfa 82)

*** Sınırların eksikliği, kafa karışıklığı ve yanlış yönlendirmeye sebep oluyordu. (Sayfa 202)

*** Kesinlikle katılmasam da fikrini söyleme hakkına saygı duyuyorum. (Sayfa 203)

*** Sevgi önce gelmeli... Aşk her şeyi değiştirir. (Sayfa 220)

Arka Kapaktan:

Otuzlu yaşlardaysan Noel Baba yoktur. Beş yaşındaysan vardır. Ama umut her yaşta seninledir.

Katherine O´Connor vaktinin çoğunu Blossom Sokağı´ndaki French Cafe´de başkaları için Yeni Yıl mektupları yazarak geçiren, bir taraftan da tamzamanlı iş arayan genç bir kadındır. Zamanla,mektup yazma işi onun için yeni bir kariyeredönüşmeye başlamıştır.

Çocuk Psikoloğu Wynn Jeffries de tıpkı Katherine gibi, aynı kafede vakit geçirmekten keyif almaktadır. Genç kadın onunla tanışmamıştır bile ama kitabında Yeni Yıl geleneklerinin çocukları kandıran saçmalıklardan ibaret olduğunu savunduğu için Wynn´den hoşlanmamaktadır. İkisinin yolları, devamlı gittikleri bu mekanda kesişir. İlk başlarda, anlaşamadıkları konusunda anlaşırlar. Ancak onları yakınlaştıran asıl sebep birbirine zıt iki insan oluşlarıdır. Henüz fark edememiş olsalar da bunu anladıklarında aşk çoktan kapılarını çalmış olacaktır. Tabii eğer aşık olmaktan korkmayıp o kapıyı açmaya cesaret edebilirlerse…

"Debbie Macomber´ın kaleminden her zamanki gibi dokunaklı ve bilindik ama bir o kadar farklı bir hikaye… Kışın soğuğuna inat sımsıcak bir Yeni Yıl romanı."
-Romantic Times-

"Debbie Macomber hayranları bu romanı okurken Katherine ve Wynn arasındaki diyalogların nereye varacağını merak ve heyecanla takip edecekler. Macomber her zamanki gibi kalplere dokunan karakterler yaratmayı başarmış."
-Times Record News-

"Yeni Yıl yeni başlangıçlarla birlikte gelir. Debbie Macomber´ın bu umut ve aşk kokan romanını okuyarak yeni bir yılı karşılamak başlangıçların en güzeli olacak.&quoquot;
-Chicago Tribune-

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.