Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Sizi Tekrar Görmek

Sizi Tekrar Görmek

SİZİ TEKRAR GÖRMEK - Marc Levy / Roman

Yazarın ´Keşke Gerçek Olsa´ isimli kitabının yakaladığı satış başarısından sonra, devam niteliğinde yazılmış bir kitap. Marc Levy´nin bütün eserlerini okumak gibi bir iddianız varsa okuyun. Böyle bir iddianız yoksa okunsa da olur okunmasa da çizgisinde kalmış, bize göre. javascript:ntrTemp(); adresinde bir okur yorumu, javascript:ntrTemp(); adresinde ise çok soyuda okurun kısa yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kitaptan: *** Güven, dünyadaki en değerli ve aynı zamanda en hassas şeydir. Onsuz hiçbir şey mümkün olmaz.

*** Parayere düştü. Annem, ‘ İşte, ölünce böyle olur, dünyanın en zengin adamı olsan da nihayetinde bu olur. Para ve iktidar yok olur. İnsan, sonsuz varoluşu başka insanlarla paylaştığı duygularla yaratabilir yalnızca,’ dedi.Tanıtım Bülteninden:

Kitap, gündelik yaşamın gereklerine uygun bir şekilde yazılmış çağdaş bir aşk romanı. Yazar Keşke Gerçek Olsa romanının devamı niteliğinde kaleme aldığı bu romanda, yine mimar olan Arthur ve doktor Lauren´in aşkını bizlere aktarmaya devam ediyor. İlginç bir şekilde başlayan aşk, yine ilginç olaylar eşliğinde, beklenmedik engellerle karşılaşarak sürüp gidiyor.Gerçek ile hayal arasında işlenen konu, kahramanları olduğu kadar okuru da gerçek ile hayal arasında bırakıyor.

Arka Kapaktan :

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.