Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

ETKİLİ İNSANLARIN 7 ALIŞKANLIĞI - Stephen R. Covey / Kişisel Gelişim

Bu alana özel ilginiz var ise okumaya değer. Harvard mezunu olan yazarın anlatım dilinin çok akıcı olduğunu söylemek pek mümkün değil. Öyle olunca da okunması biraz ağır ilerleyebilir. Her şeye rağmen zaman ayırmaya değeceğini düşünüyoruz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerini ziyaret ettiğinizde iki okurun kitap hakkında kanaatlerine göz atıp, biraz daha fikir sahibi olabilirsiniz.

Kitaptan :

1. Alışkanlık: Proaktif Ol
2. Alışkanlık: Sonunu Düşünerek İşe Başla
3. Alışkanlık: Önemli İşlere Öncelik Ver
4. Alışkanlık: Kazan/ Kazan Diye Düşün
5. Alışkanlık: Önce Anlamaya Çalış, Sonra Anlaşılmaya
6. Alışkanlık: Sinerji Yarat
7. Alışkanlık: Baltayı Bile

Arka Kapaktan :

Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephen R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, başarılı bir yaşam için değişimine ayak uydurmamızı sağlayan alşıkanlıkları belirliyor, değişimin yarattığı fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor. "Liderlik konusunda son onyılın başucu kitabı bu olacak." -Scott Degarmo (Siccess dergisinin başyazarı) "İlke merkezli liderlik, çok güçlü bir kavram, Covey´in liderlik ve insan ilişkileri vizyonu, bu kavramı günümüz iş dünyasının liderleri için elverişli bir program haline getirmiş. Mutlaka okumanızı öneririm." -Nolan Archibald (Black & Decker Başkanı ve Yöneticisi)

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.