Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

On İkinci Melek

On İkinci Melek

ON İKİNCİ MELEK - Og Mandino / Roman

Doğan Cüceloğlu Hocamızın Sistem yayıncılıkta hizmet ettiği yıllarda "Geliştiren Kitaplar" başlığı altında kitap dünyamıza kazandırdığı çok güzel bir eser. Yazarın hemen tüm eserleri olabildiğince akıcı, etkili ve zihinlerde kalıcı. Okuduğunuza pişman olmayacaksınız. Tavsiye ederiz.

www.kitapyurdu.com/kitap/onikinci-melek/13377.html burada kitapla ilgili çok sayıda okur yorumu bulacak ve hemen hepsinin olumlu olduğunu göreceksiniz.

www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/ www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:

On İkinci Melek´te anlatılan öykünün kahramanı olan başarılı iş adamı John Harding, yeni göreviyle bağlantılı olarak çocukluğunun geçtiği kasaba olan Boland´a yerleşir. Ne var ki, burada ailesiyle geçirdiği mutluluk günleri fazla sürmez. Bir gün, trafik kazasında karısını ve tek oğlu ukaybeder ve intiharın kıyısına gelir. On ikinci Melek, insanın her türlü zorluğa göğüs gererek kendi içindeki dönüşüm sağlama gücünü harekete geçirmesini anlatır.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.