Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Bir Genç Kızın Gizli Defteri

Bir Genç Kızın Gizli Defteri

BİR GENÇ KIZIN GİZLİ DEFTERİ / İpek Ongun - ROMAN

Lise çağlarındaki genç kızlarımıza hitap eden bu kitabın ve hatta tüm serinin okunmasında büyük kazançlar olacağını düşünüyoruz. Ve sevgili anneler sizler de kızlarınızla beraber okıuyarak hem kendinize hem çocuklarınızın hayatına yeni ve kaliteli, bir çok şey katabilirsiniz. Ailece okunası kitaplar , gayet akıcı olduğıu için kitap kendini okutacaktır.

missmarmelat.blogspot.com.tr/2013/05/misskitap-her-genc-kzn-gizli-defteri.html seriyi okumuş bir okurun kitap ve seri ile ilgili samimi yorumlarına bakmanızda yarar olabilir.

www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/

https://www.youtube.com/channel/UCThoOiiW3_8e1n2Se4qJEKw

twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan:

Neden yazarız? Daha doğrusu neden anı defteri tutarız? Yaşamımızın her döneminde, ama özellikle ilk gençlik çağında, sorunlarımızı, mutlu mutsuz anılarımızı bizi yargılamadan dinleyen, paylaşan birilerine gereksinim duyarız. Ve -bu biri- evet, bildiğiniz, anı defterimizdir. On beş yaşındaki Serra tüm duygularını, düşüncelerini anı defteriyle paylaşıyor. Annesiyle babası neden garip davranıyorlar? Yoksa yolunda gitmeyen bir şeyler mi var? Çeşme´de tatil günlerinde tanıştığı yeni arkadaşları Serra´nın yaşamında ne gibi değişikliklere neden olacaklar? Tüm bu sorunların cevaplarını Serra´nın anı defterinde bulacaksınız.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.