Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Hayat Evde Başlar

Hayat Evde Başlar

HAYAT EVDE BAŞLAR - Pedagog Gözde Erdoğan / Çocuk Eğitimi

"Süper dadı" isimli televizyon programları da bulunan yazar kitapta ilk çocukluk yıllarında anne ve çocuk arasında olması gereken ilişkleri örneklemelerle paylaşmakta. En dikkat çekici yönü yanlış davranışı belirlerken doğru davranışı da somut örneklerle ortaya koyması. Bir diğer artısı da dilinin olabildiğince sade ve anlaşılır olması. Çocuk eğitimi ile ilgili kaynak arayan anne baba ve hatta diğer aile büyüklerinin de okumasında yarar olacaktır. Özellikle evin yeni bireyi çok kazançlı çıkacaktır muhtemelen.

javascript:ntrTemp();  uzman pedagog olan yazarın kendi web sitesine ulaşabilirsiniz.

javascript:ntrTemp(); adresinde kitaptan alıntılar yapan çok sayıda okurun kitapla ilgili değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. http://www.tavsiyeediyorum.com/pedagog_15237_gozde_erdogan.htm adresinde yazarla ilgili tecrübelerini paylaşan çok sayıda annenin paylaşımları kitap ve yazar hakkında size biraz bilgi verebilir.

www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/ twitter.com/kitap_okumak

www.youtube.com/watch

Arka Kapaktan:

Ebeveyn olarak çocuğumuzu güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendine güvenen ve başarılı bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz. Peki, çocuğun kimlik ve kişiliğinin geliştiği, hayata karşı duruşunun belirlendiği 0-6 yaş döneminde hayalimizdeki çocuğu nasıl yetiştirmeliyiz? 0-6 yaş döneminde çocuğun hayatında, beslenme, uyku ve oyun vardır. Oyun bir çocuğun hayatında her koşulda bir ebeveyne bağımlı olmadan kolaylıkla gelişebilir. Peki, yemek ve uyku alışkanlığı? Bana göre yemek ve uyku alışkanlığı, çocuğunuzun temel ve fizyolojik ihtiyacı olsa da çocuğunuz ile iletişime en sık geçtiğiniz araçlardır. İşte bu kitapta, anne babanın çocuğu ile ilişkisini belirleyen yemek ve uyku ihtiyaçlarında, anne babanın nasıl davranması gerektiğini, ebeveynin çocuğun ihtiyacına göre nasıl şekil alabileceğini, aslında çocuğun gerçek ihtiyaçlarının çoğu zaman göremediğimiz detaylardan anlayabileceğimizi sizlerle paylaşmak istedim.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.