Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Sevgi Evreni

Sevgi Evreni

SEVGİ EVRENİ - Vladimir Megre / Roman

Vladimir Megre´nin, bizi köklerimize döndüren her kitabı, doğayla nasıl uyum sağlayabiliriz, neden dünyada yaşıyoruz, kimiz, nereden geldik, dünyadaki başlıca amacımızı neden unuttuk gibi sorular üzerine kafa yoruyor.

http://www.ringingcedarsofrussia.org/Main/Turkce/Vladimir-Megre-Kitabin-Oykusu.php adresinde kitapla ilgili çok deteylı tanıtım bülteni ve

http://kivriksayfa.blogspot.com.tr/search?q=sevgi+evreni linkinde bir okur yorumu bulacaksınız.

Arka Kapaktan:

Çınlayan Sedir Dizisi´nin üçüncü kitabında Vladimir Megre, Anastasya´ya yaptığı ikinci ziyaretini anlatıyor. İki ziyaret arasında yayımlanan ilk kitaptan sonra Anastasya´nın başına gelenlerden habersiz olan Megre yeni doğmuş oğlunu da ilk kez göreceği için çok heyecanlıdır. Anastasya ile yine benzersiz sohbetler yapıyorlar. Çocuk yetiştirme yöntemlerinin eleştirisi ve emzirmenin spritüel öneminden başlayarak geniş bir yelpazeye yayılan konuşmalarda sevginin ve barışçı anlayışın sınırsız gücü etkili bir şekilde ortaya konuyor.

"Saldırganlık, bencillik, korku ve sonradan edinilmiş diğer tüm karanlık duygulardan arınmış olan insandan Sevgi Işığı yayılır. Gözle görülmez ama güneş ışığından daha güçlüdür. Hayat veren bir enerjidir.

"Yaratan´ın sayesinde yeni doğmuş her insan bu yeteneğe sahiptir. Tabii henüz Sevgi Evreni´ndeyken ve başlangıçtaki mükemmelliği kaybolmamışken.

"Sevgi Evreni anne karnındayken oluşmaya başlar ve giderek yayılır. Sevgi Evreni´ni daha da mükemmelleştirecek ya da yıkacak tek canlı da insandır…

"Ey insanlar, yalvarırım mesleklerinizi bir an evvel değiştirin; Dünya´ya, Yaratan´ın en büyük eserine zarar veren tüm o meslekleri değiştirin.

"Yalvarırım, Dünya´ya zarar verdikçe üzerinde yaşayan hiç kimsenin mutlu olamayacağını bir an evvel idrak edin artık."

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.