Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Çi

Çi

Çİ - Azra Kohen / Roman

Fİ ‘den sonra serinin ikinci kitabı. Öykünün en cazip tarafı kahramanları tahmin etmeye çalışmak ve onların simaları belleğinizde canlanırken olayları yaşar gibi okuyor olmak.
Dizi veya sinema filmi olarak karşımıza çıkar mı acaba? Her üç kitapta cinsellik, bize göre, gereksiz bir şekilde detaylandırılmış olmasına rağmen okunmaya değer diye düşünüyoruz.

http://kitap.yazarokur.com/ci adresinde kitapla ilgili çok sayıda yorum okuyabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi için dikkatle, incelikle, muhteşem bir zekayla dizayn edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan, doğamıyorsan hayat çok acıtır, anlaman için hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek için ne gerekirse yapmaya hazırdır.
Asla rahat bırakılmazsın.
Öylesine, anlamsız varolmazsın.
Mutluluğa saklanamazsın.
Öyleyse acına sahip çıkmalısın!
Çünkü acı, bilginin bedene inmesidir.
Bilgiyi bedene indirmeli, olman gereken şeye dönüşmelisin.
Bu kitap ´kendine gelmek´ için burada olduğunun farkına varabilenlere yazıldı. Fi ile çıkılan yolculuğun tek durağıdır Çi. Sadece farkındalığa giden, değiştiren, mutlaka geliştiren bir yoldur bu ama sunduğu seks, macera, intikam, ihtiras sizi aldatmasın, zordur.
Hayatı değil sistemi yaşadığımızı fark edenler, harakete geçmek için işaret bekleyenler, umursamayanlara karşı umursayanlar, hissedemeyenlere karşı hissedenler adına ve kendi tekamülünde kaybolmuşlar için yazılmış, dengeye adanmıştır. Hayat harekete geçen herkesi varması gereken yere götürür.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.