Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Deccal Tabakta

Deccal Tabakta

DECCAL TABAKTA - Kemal özer / BESLENME

Sağlıklı beslenme ve diyet üzerine okunabilecek kitaplardan biri. Helal Gıda konusunda kaynak arayanlarında okumasında yarar olacaktır. Ciddi bilgi ve belgelere dayanarak hazırlanan kitap her şeye rağmen oldukça akıcı bir anlatıma da sahip olduğundan çok zorlanmadan okunabilir.

www.kitapyurdu.com/kitap/deccal-tabakta/146213.html adresinde çok sayıda okur yorumuna göz atmak kitap hakkında daha sağlıklı bir bilgi verebilir.

Kitaptan : *** GDO ve HİBRİT ürünlerin bizatihi kendisinin alerji,kanser, kısırlık, doğum kusurları, gelişim bozukluğu, sinir sistemi bozuklukları, fizyolojik bozukluklar, bağımlılık, GEN ve DNA yapısı bozuklukları, immün sistemi sorunları, mikroorganizmaların mutasyonuyla yeni hastalıkların ortaya çıkması gibi sorunlara neden olduğu tartışmasız bir gerçektir.

***Tabaktaki İktidarı kaybeden, her türlü iktidarını kaybeder. İktidarı kaybedenler yem olur. Tabağımızdaki güce sahip çıkalım.

***Dünya üzerinde tam egemenliğin, enerji ve gıdadan geçtiğini ilk gören ülke ABD olmuştur.

***Artık işgaller topraklar üzerinden değil, mide ve zihinler üzerinden yapılıyor.

Tanıtım Bülteninden :

GDO, insanlık için tarifsiz bir musibettir. Çünkü GDO sayısız hastalık demek, kölelik demek. İnsanlığın ortak mülkü tohumları birkaç küresel gücün insafına terk etmek demek. Bağımsızlığından vazgeçmek demek. Kısırlaştırılmayı kabul etmek demek.
Bitkilerin ve hayvanların bedduasını almak demek. Dünyayı yaşanamaz bir yer haline getirmek demek. Her mideyi misket bombası ile doldurmak demek. Beden ve ruh sağlığından vazgeçmek demek İnsan ve hayvanlarda yamyamlaşma belirtileri demek.
Kötülük ve bela demek, zulüm ve haksızlık demek, bağımlılık demek.
Dedelerimizden aldığımız emanete ihanet demek.
Ona rıza göstermek şeytana rıza göstermek demek...
Karşı durmazsak bu belalar gelir hepimizi bulur!

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.