Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Aldatmak

Aldatmak

ALDATMAK - Paulo Coelho / ROMAN

Paulo Coelho´nun hemen tüm eserlerini okuduk . Son kitabı maalesef kalemin tükendiğinin işareti gibi. Cinsellikte ki detay anlatımlar bir yazarın kalemi ile yapabileceği en büyük ahlaksızlık. İlgiyi yüksek tutmak adına bu yola baş vurduğu için yazardan utandık ve bundan sonra çıkacak kitabını iyi tanıdığımız bir okur arkadaşımızdan tavsiye almadan okumayı düşünmüyoruz. Aslında bundan sonra yazmasa daha mı iyi olur diye düşünmeden edemiyor insan. Bunların dışında romanın hem konusu isminden de anlaşıldığı gibi gayet önemli . Bir çok kitabında olduğu gibi bu romanı da gayet akıcı.

Arka Kapaktan:

.. .Yaşadığım sokak, sokak lambaları, şu an içinde bulunduğum ev, salondaki mobilyalar, bir gün hepsi ortadan kaybolacak... tıpkı bedenim gibi. Ama bir şey var ki kainatın ruhunda iz bırakacak: sevgim. Linda ayrıcalıklı bir yaşama sahip olduğunun bilincinde. Yine de her sabah yeni bir güne açtığı gözlerini hemen kapayası geliyor. Arkadaşları ilaç kullanmasını öneriyor. Oysa Linda´nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek...


Çünkü yaşamak sevmektir. Paulo Coelho Aldatmak´ta diğer kitaplarından farklı olarak kışkırtıcı, tene dokunan ve tutku dolu bir hikayeyle çıkıyor okurun karşısına. Her şeyin mümkünmüş gibi sunulduğu bir dünyada, imkansız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden... Ne de olsa bazen kim olduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir.