Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

1440 Dakika

1440 Dakika

1440 DAKİKA - Nil Gün / Kişisel Gelişim

Kitaplığımızda bir çok kitabı bulunan yazarımız bu eser ile zaman yönetimi konusunda çok da başarılı olmayan toplumumuza katkı da bulunmaya çalışıyor. İstekli ve dikkatli bir okur, kitabı bitirdiğinde bir çok farkındalıklar yaşayıp hayatına değer katabilecektir. www.kitapyurdu.com/kitap/1440-dakika/77646.html veya javascript:ntrTemp(); adreslerinde kitabı okumuş okurların değerlendirmelerini bulabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Zamanını ve Hayatını Yönetebilmek
Einstein´a izafiyet teorisini basitçe nasıl anlatabileceğini sormuşlar. Bir cümleyle yanıt vermiş: ´Bir dakikayı dişçi koltuğunda geçirmekle sevgilinin dudağında geçirmek arasındaki fark.´ Zaman aynı. Zaman içindeki hareket hızını belirleyen, senin bakış açın, alışkanlıkların, önceliklerin, bilerek ya da bilmeyerek yaptığın seçimlerin, keyif alıp almadığındır.
Zaman yönetimi ile ilgili tüm ´kurallar´ insan doğasıyla çelişir. Güçlü psikolojik etkenler, ne yapmamız gerektiğini bildiğimiz halde yapmamamızın da nedenidir.
Bu kitap 1440 dakikana yeni dakikalar eklemeyecektir; ama zamana bakış açın, alışkanlıkların, önceliklerin ve seçimlerin değişecek, hayatının kalitesi ve keyfi artacaktır.
Dakikalarının değerini bilerek zamanına ´kalite kontrolü´ getirmek, seni hayattan daha doyum alır hale getirecektir.