Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Anneler Ve Kızları

Anneler Ve Kızları

ANNELER ve KIZLARI - İlkim Öz / Psikoloji

Geleceklerine yani çocuklarına yatırım yapmak isteyenlerin okumasında büyük yarar olacaktır. Anne olmamanız veya kız çocuğunuzun olmaması bu kitaba vakit ayırmanıza engel olmamalı.

javascript:ntrTemp(); adresinde ´Anneler ve Kızları arama yapıp ilgili yorumu okuyarak kitap hakkında çok daha detaylı fikir edinebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=wCKs425nOTE linkinde yazarın kitapla ilgili değerlendirmesine kulak verebilirsniz.

Arka Kapaktan:

İlkim Öz´den yeni etkileyici bir çalışma... Evlilik ve aile terapisti olan İlkim Öz, Anneler ve Kızları kitabında, doğumundan evliliğine kadar annelerin kızlarıyla ilişkisinin onların geleceğini nasıl etkilediğini somut örneklerle sıralıyor. İlkim Öz, anneler ve kızları arasındaki güçlü ve özel sevgi bağının mutlu bireyler oluşturarak bunun nasıl sağlıklı bir topluma dönüşebileceğini, anne kız ilişkisinin gelecek kuşaklar üzerindeki güçlü etkisini yalın bir dil ve çarpıcı örneklerle veriyor. Tüm annelerin, anne adaylarının ve ebeveynlerin elinden düşüremeyeceği bu kitap, sizin de en iyi rehberiniz olacak.