Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Tokuz Ama Açız

Tokuz Ama Açız

TOKUZ AMA AÇIZ - Dr. Ayşegül Çoruhlu / SAĞLIK - Beslenme

Doktor yazarın ilk kitabı Alkali Diyet e göre biraz sade, ortalama vatandaşın rahatlıkla anlayabileceğiz sadelik ve üslupta olan bu kitabını da okumayı tercih edebilirsiniz. Her iki kitabını okuduk, yararlandık ve okur arkadaşlarımıza ister kitabını ister web sitesini, ister televizyon söyleşlerini izleyerek alkali beslenmeyi iyice kavrayıp, hayatlarına yerleştirmeyi öneririz.

http://www.milliyet.com.tr/-midemizi-degil-hucrelerimizi/metin-uyar/cumartesi/yazardetay/05.10.2013/1772918/default.htm veya

javascript:ntrTemp(); linklerinden kitap ve yazar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Sağlık, gençlik, ideal kilo, uzun bir ömür... Tek yöntem alkali olmak! Mideni değil hücrelerini doyur! Bolluk içindeyiz çok şükür! Kimsenin sofradan doymadan kalkması gerekmiyor, kıtlık yok. Karnımız tok. Ama hücrelerimiz aç. Hücrelerimizi besleyemiyoruz. Yediklerimizin çoğu "besin" değil! Biz onları yedikçe onlar da bizi yiyor! Diyet yaptıkça kilo alıyoruz.

Kısa dönemli sağlıksız bir diyetin, vücut tarafından faiziyle geri alınacak bir borç olduğunu unutuyoruz. Oysa beslenmede mesele kilo sorununu çoktan geçti. Zaten kimse çok yediği için kilo almıyor. Hücreler aç olduğu için kilo alıyor! İşte bu kitapla gerçek anlamda sağlıklı beslenmek, sağlıklı kiloda kalmak adına bilmemiz gereken her şeyi öğreneceğiz.

Alkali Diyet´in yazarı Dr. Ayşegül Çoruhlu´dan kilolara, diyete, sağlığa ve hastalığa bakışınızı değiştirecek, çığır açıcı bir referans kitabı… Sadece kilo vermek için değil, sağlıklı kalmak, yaşlanmayı geciktirmek, uzun bir ömür sürmek isteyen herkes için bir başucu kaynağı.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.