Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Hayatınızın Amacı

Hayatınızın Amacı

HAYATINIZIN AMACI - Dan Millman / Kişisel Gelişim

Kitaplığımızda bulunan bir çok kitap gibi ´Hayatınızın Amacı´nı da tavsiye üzerine aldık. Yazarın "Ruhun Yasaları´ ve ´Dingin Savaşcı´ isimli kitaplarını okuyup çok beğendikten sonra bu kitabı da heyecan ve ümit ile aldık, ancak ne yazık ki bitirmek mümkün olmadı. Olmadı mı olmuyor derler ya. Okur yorumlarını araştıracak olursanız çoğunlukla olumlu yorumlar var kitapla ilgili. Belki bir gün bizde tekrar ele alıp okuma cesaretini gösteririz, kim bilir.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerinde farklı iki okurunnı yorumları bulabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

Ünlü yazar ve Yeni Çağ Hareket´nin öncülerinden Dan Millman, bu birçok dile çevrilen ve milyonlarca adet satan olağanüstü eserinde, doğum tarihine göre hayat amacını bulmayla ilgili çok kadim ve gizemli bir yöntemi gerçek bir yetkinlik ve içgörüyle açıklıyor. Yazar Millman tarafından yıllardır, dünyanın dört bir yanından binlerce kişi üzerinde denenmiş ve sınanmış bu Hayat-Amacı Sistemi, gücünü, zaman içinde kanıtlanmış doğruluğundan almakta. Bu kitap, sunduğu son derece şaşırtıcı ve çok değerli bilgilerle binlerce insanın hayat amacını keşfetmesine, hayatında yepyeni bir anlam, yön ve doyum bulmasına ve giderek yaşamını pozitif yönde değiştirmesine yardımcı oldu.
Dan Millman, bu aydınlatıcı eserinde ayrıca, doğum tarihimize göre potansiyelimizi ve kaderimizi, doğal yeteneklerimizi ve sorunlarımızı, hayat yolumuzda karşılaşabileceğimiz fırsatları ve mücadeleleri, ilişkilerimizin gizli amacını, sağlık durumumuzu, mesleki ve mali konularımızı, hayat yolumuz üzerinda nasıl pozitif ya da negatif yönde çalışabileceğimizi ve dokuz-yıllık hayat devreleriyle nasıl uyum içinde yaşayabileceğimizi betimliyor. Yazar ayrıca, kaderimizi gerçekleştirmemize yardımcı olacak spiritüel yasaları -her hayat yoluyla ilgili evrensel prensipleri- de açıklamakta.
Gerçekten de, sunulan bu sistem ve bilgi, eğer içtenlikle uygulanırsa, kendini-bilme konusunda çok önemli bir atılım yapmamıza ve büyük bir değişim geçirerek hayatımızı yepyeni bir biçimde yönlendirmemize yardımcı olabilir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.