Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Allah Beni Böyle Yaratmış

Allah Beni Böyle Yaratmış

ALLAH BENİ BÖYLE YARATMIŞ - Pucca Günlük 3 / ROMAN

Genç kızlar için yazılmış gibi. Kitaplıklarda kalıcı yer bulacak mı bu seri, kim bilir ? Serinin çok beğeneni olduğu gibi, tam zıt görüşte hiç sevmeyeni de olabiliyor. javascript:ntrTemp(); adresinde kitap ve serisi hakkında detaylı bir okur yorumu bulabilirsiniz.

"Şunu söylemeden geçemeyeceğim bu kitaplar edebiyat değil, ufkunuzu açacak değil, hayatınızı değiştirecek değil. bu kitapların güzel yanı güldürmesi, duygulandırması, bende böyle hissetmiştim, keşke bende böyle yapsaymışım vay be neler dönmüş falan dedirtmesi size.. böylesi bir kitap tatil kitabı, plaj kitabı, boş vakit katledici kendisi.. ." (Gevezekitapkurdu isimli blog sahibinin kitap hakkında yaptığı değerlendirmeden bir bölüm)

Pucca Günlüklerinden esinlenerek çekilmiş ´Hadi Hayırlısı´ filmini izleyerek kitap serisi hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. javascript:ntrTemp(); izledikten sonra tüm seriyi okuyup okumamaya karar verebilirsiniz.

Arka Kapaktan :

Sanal alemin en bilinen isimlerinden PuCCa, hikayelerine kaldığı yerden devam ediyor. İlk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası" ile bol bol güldüren, ikinci kitabı "Ve Geri Kalan Her Şey" ile yer yer hüzünlendiren PuCCa, serinin üçüncü kitabı "Allah Beni Böyle Yaratmış"ta "Ayaklarına kadar uzanan simsiyah montu ile Kenan İmirzalıoğlu´nun içerisine bisiklet pompasıyla hava basmışlar gibi duruyordu" diye tanımladığı, şimdiye kadar hiç yazmadığı Ankaralı´yla ilişkisini ve üniversite hayatını anlatıyor…

"Yediğini, içtiğini, gezdiğini gördüğünü değil, bize başına neler geldiğini söyle" dedirten tek yazar olma özelliğini kimselere kaptırmayan Pucca, bu kez de ilk paragraftan itibaren onu neden bu kadar sevip merak ettiğimizi bize yeniden kanıtlıyor.

Bu arada, bizden duymuş olmayın ama, yine çok güleceğiz!