Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

İletişim Çatışmaları ve Empati

İletişim Çatışmaları ve Empati

İLETİŞİM ÇATIŞMALARI ve EMPATİ - Üstün Dökmen / Psikoloji

Sonunda kaynakçası bulunan bilimsel temelli eserleri okuması biraz emek ister ancak bitirdiğinizde sizin ve sevdiklerinizin hayatlarına katkı da bulunacağına inanabilirsiniz. Günümüz toplumuna değerli katkıları olan Sayın Üstün Hocamızın kitaplarını okumanızı, Tv programları, seminerlerini ve sohbetlerini kaçırmamanızı ısrarla öneririz.

www.goodreads.com/book/show/7761972-leti-im-at-malar-ve-empati ve www.ogretmeninsesi.com/kitap/203.htm adreslerinde kitap ile ilgili yorum ve özeti okuaybilirsiniz.

Arka kapaktan:

Bu kitapta öncelikle kişilerarası iletişimle ilgili bazı bilgiler sunuluyor. Bu bilgiler, hem çocukların eğitiminde yararlı olabilir, hem de ailede, iş yerinde ve benzeri ortamlarda görülen çatışmaların çözümüne ışık tutabilir.
İkinci olarak kitapta, geleneksel kültürümüze ve bugünkü yaşam biçimimize, yeni bir bakış açısıyla bakılarak bir iddia ortaya atılmıştır. Bu iddia, insanlarımızın genelde bireyselleşmek ve kendi akıllarını kullanmak konusunda çekingen davrandıkları yolundadır. Bu iddiayı test etmek amacıyla çeşitli kültür ürünlerimiz, özellikle edebiyatımıza ve sanat tarihimize ilişkin ürünler psikolojik açıdan incelenmiştir...
Tüm yönleriyle bu kitap, hem psikolojiye ilgi duyanlara, hem de edebiyata ve sanat tarihine yeni bir bakış açısıyla bakmak isteyenlere ilginç gelebilir.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.