Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Ateş Böceği Yolu

Ateş Böceği Yolu

ATEŞ BÖCEĞİ YOLU - Kristin Hannah / ROMAN

Yazarın KIŞ BAHÇESİ isimli kitabında Stalingrad´da soğuğu ve savaşı tüm gerçekliği ile yaşadıktan sonra bu romanında da iki kadın arasında yaşanan dostluğu hissedecek ve sizde onlara katılacaksınız. Okunmasını öneririz.

www.facebook.com/kristinhannahturkiye/posts/231768276960912 veya janewampirob.blogspot.com.tr/ adreslerinde romanla ilgili değerlendirmeler bulabilirsiniz.

Zeynep Yücel isimli okurun yorumu; Keyifle okuduğum kitaplardan birisi, sayfaları dikkatle okunacak cinsten.

Kristin Hannah`nın yazdığı kitapta olaylar 1970`ten birkaç yıl öncesine kadarki zaman diliminde ve Tully ile Kate`in çevresinde gerçekleşiyor.Tully ve Kate birbirlerinin en yakın arkadaşıdır, dostlukları küçük yaşta başlamıştır ve ilerledikçe iniş çıkışlar olmaya devam eder.

İki kadının dostluğunu gerçekten çok güzel anlatıyor.Aynı zamanda okurken 70 ve 80´ lerin heyecanını yaşıyorsunuz.Kitabı bitirince yaptıklarınızı, dostluklarınızı tekrar sorgulamaya başlıyor ve hemen kitapta geçen şarkıları dinlemeye başlıyorsunuz

Arka Kapaktan:

DOSTLUĞUN BÜYÜSÜ ÜZERİNE OLAĞANÜSTÜ BİR ROMAN

"Ateşböceği Yolu´nda Kristin Hannah sevgi ve sadakat üzerine keskin ve unutulmaz bir hikaye yazmıştır."
Jacquelyn Mitchard

"Kristin Hannah 70 ve 80´lerin heyecanını ve enerjisini ortaya sermektedir ve bunu öyle bir derin seviyede yapmaktadır ki okuyucuları iki kadın arasındaki dostluğun tam kalbine taşıyor.
Ateşböceği Yolu bir şaheser."
Elin Hilderbrand

"Hayatımızdaki en önemli şeylerden biri olan ebedi dostluk üzerine dokunaklı, enfes bir roman."
Elizabeth Buchan

"Bu muhteşem romanın sayfalarını çok hızlı geçmek istemeyeceksiniz. Kapıyı kilitleyin, telefonunuzu kapatın, ve yanınıza bir paket mendil alıp koltuğunuza yerleşin. (Sonra uyarmadı demeyin.) Kristin Hannah´dan başka hiç kimse kadınların dostluğunu tüm acısı, tatlısıyla bu kadar güzel yazamazdı.
Harika bir yazar."
Susan Elizabeth Phillips

"Ateşböceği Yolu okumayı neden sevdiğimizi bize bir kez daha hatırlatıyor."

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.