Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Masal Masal İ̇çinde

Masal Masal İ̇çinde

MASAL MASAL İÇİNDE - Ahmet Ümit / Masal

Masal kitabı olduğuna bakmayın, alın okuyun, çok da hoşunuza gideceğine inanıyoruz. Bu sıcak masal kitabı ile masalın gücünü, Ahmet Ümit gibi usta bir yazarın kaleminin akıcılığını fark etmiş olacaksınız. Okumaya yeni başlayan hevesli küçük afacanlara veya bir türlü okuma alışkanlığı edinemeyen yeğeninize en başta da kendinize hediye edebileceğiniz bir kitap. Çekinmeyin, alın okuyun. Biz okuduk, kütüphanemizin en güzel yerlerinden birinde artık.

www.hthayat.com/blog/okurun-blogu/haber/1033354-ahmet-umit-ile-roportaj-yaptim minik bir okurun yazar ile bu kitap hakkında yaptığı röportajı okuyabilirsiniz. javascript:ntrTemp(); burada ise kitabı okuyup, hakkında kısa bir yorum yapan okur sayfasını bulabilirsiniz.

twitter.com/kitap_okumak www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/ www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos

Tanıtım Bülteninden :

"Masal Masal İçinde bir polisiye roman kurgusuyla yazılmış. Köradam´ın öyküsünü merak ederken kendinizi Kuyumcunun karşısında buluyorsunuz, o sizi Demirci´ye, Demirci Müezzin´e, Müezzin Şapkacı´ya götürüyor. Ben severek, başka masalların da yazıya dökülmesini dileyerek okudum."

-Ülkü Tamer (Milliyet)-

"Masal Masal İçinde, adının da vurguladığı gibi başlayıp iç içe açılan halkalar gibi genleşerek derinleşek, derinleştikçe de kendini içine çeken bir kuyu gibi. Çin´den Mısır´a kadar uzanan bir coğrafyadan süzülerek bize ulaşan Binbir Gece Masalları´ndaki yapıya benzer bir yapı."

-Fatih Erdoğan (Radikal)-