Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Aşka Dönüş

Aşka Dönüş

AŞKA DÖNÜŞ - Vefa Enver / ROMAN - Aşk

Aşk ve sonrasında gelen evlilik hayatında kahramanlarımızın başından geçen olaylar var romanda. Romantik komedi alanında yer buluyor rtoman kendine. Bu alana özel ilginiz ve arayışınız varsa okuyabilirsiniz.

www.goodreads.com/book/show/16118256-a-ka-d-n veya javascript:ntrTemp(); linkinden kitap ile ilgili yorumlar okuyabilirsiniz.

· https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster&ndandash;misin/327927040637181

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

Arka Kapaktan :

"Ve sonsuza dek mutlu yaşadılar..." Bildiğimiz tüm masallar bu cümleyle biter. Peki sonra neler olur hiç merak ettiniz mi? Evlendiklerinde, sonsuza dek sürecek bir aşk masalının kahramanlarıydı onlar. Perim ve Hakan... Perim genç, güzel ve başarılı bir avukat, Hakan ise onun hep beklediği beyaz atlı prensti... Tartışmalar, kırgınlıklar, aileler ve eski sevgililer, onları o çok uzun süreceğine inanılan rüyadan uyandırmak için sırada bekliyorlardı. Tüm yaşananlara rağmen aşk hala affeden ve en kötü zamanlarda kendini hatırlatan bir his olmayı sürdürebilecek miydi? Kadınlar hep kadın.Erkekler hep erkek.Peki ya aşk? Aşk, her koşulda hep aşk mıdır? Vefa Enver sizi ilişkilerin karmaşık dünyasına davet ederken, aşk hakkındaki düşüncelerinizi de sorguluyor...Ve soruyor...Aşk geride bıraktıktan sonra tekrar dönülebilecek bir yer midir?

ben bu kitabı çok beğendim... arkadaşlar ben bu kitabı aldım ama almaya gelmediler niye???

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.