Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Patch Adams - Yaşam Boyu Kahkaha

Patch Adams - Yaşam Boyu Kahkaha

PATCH ADAMS-Yaşam Boyu Kahkaha / ROMAN - Biyografi

Gerçek yaşamdan kaleme alınmış, etkileyici ve akıcı bir roman. ´Ölü Ozanlar Derneği´nde olduğu gibi güçlü aktör Robin Williams´ın varlığı ile filmi kitabının önüne geçmiş gibi. İster kitabını okuyun, ister filmini izleyin, ilk fırsatta Patch Adams ile tanışın deriz. Kitaplıkta bulunması gereken eserlerden biri.

javascript:ntrTemp(); linkinde bu güzel eserin sinema filmi üzerine yapılmış kısa bir değerlendirmeye göz atabilirsiniz.

Vaktiniz kısıtlı ise Patch Adams ile ilgili www.fikiratolyesi.com/ veya javascript:ntrTemp(); sayfalarına biraz zaman ayırarak "Gerçek Kahraman" ile tanışabilirsiniz. Hem okuyup hem filmini izlemekte büyük yarar olduğunu düşünüyoruz.

Arka Kapaktan:

Patch Adams´ın kitabı hastalar, doktorlar ve tüm ölümlüler için zorunlu ders olmalı. Patch´den çok şey öğrendim; farklı olma cesaretini ve acıları paylaşabilmeyi, Patch´in palyaço maskesinin ardında derin bir bilgelik yatıyor. Patch´in çılgın rüyası gerçekte sağlık hizmetinin temeli olmalıdır. Bu kitabı okuyan her doktor mesleğinin hazzını yeniden keşfedecektir. Rick Wade, (Amerikan Hastaneler Birliği Başkan Yardımcısı), Dr. Patch Adams´ın inanılmaz hikayesi ancak Holywood filmlerinin konusu olabilir... Ve oldu da! Robin Williams´ın Patch Adams´ın oynadığı bu filmi izlediğinizde ve kitabı okuduğunuzda, sizin içinizde yarattığı mucizelere tanık olun.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.