Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Patch Adams - Yaşam Boyu Kahkaha

Patch Adams - Yaşam Boyu Kahkaha

PATCH ADAMS-Yaşam Boyu Kahkaha / ROMAN - Biyografi

Gerçek yaşamdan kaleme alınmış, etkileyici ve akıcı bir roman. ´Ölü Ozanlar Derneği´nde olduğu gibi güçlü aktör Robin Williams´ın varlığı ile filmi kitabının önüne geçmiş gibi. İster kitabını okuyun, ister filmini izleyin, ilk fırsatta Patch Adams ile tanışın deriz. Kitaplıkta bulunması gereken eserlerden biri. unutulmazfilmler.com/patch-adams.html#izle linkinden filmi izleyebilirsiniz.

Vaktiniz kısıtlı ise Patch Adams ile ilgili bu bloga www.fikiratolyesi.com/ biraz zaman ayırarak "Gerçek Kahraman" ile tanışabilirsiniz. hem okuyup hem izlemekte büyük yarar olduğunu düşünüyoruz.

Arka Kapaktan :

Patch Adams´ın kitabı hastalar, doktorlar ve tüm ölümlüler için zorunlu ders olmalı. Patchden çok şey öğrendim; farklı olma cesaretini ve acıları paylaşabilmeyi, Patchin palyaço maskesinin ardında derin bir bilgelik yatıyor. Bernie Siegel Kanser, Tıp ve Mucizeler Nihayet Patch Adams hasta merkezli sağlık hizmeti vizyonunu kağıda döktü. Patchin çılgın rüyası gerçekte sağlık hizmetinin temeli olmalıdır. Bu kitabı okuyan her doktar mesleğinin hazzını yeniden keşfedecektir. Rick Wade (Amerikan Hastaneler Birliği Başkan Yardımcısı) Dr. Patch Adamsın inanılmaz hikayesi ancak Holywood filmlerinin konusu olabilir... Ve oldu da! Robin Williamsın Patch Adamsın oynadığı bu filmi izlediğinizde ve kitabı okuduğunuzda, sizin içinizde yarattığı mucizelere tanık olun.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.