Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

7´den 70´e Taş Devri Diyeti

7´den 70´e Taş Devri Diyeti

7´ den 70´ e TAŞ DEVRİ DİYETİ-Prof.Dr.Ahmet Aydın / SAĞLIK - Beslenme

Sağda solda okuyup veya izlediğiniz sağlık ve doğru beslenme üzerine tüm bilgileri gayet akıcı bir üslupla okuyabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının dikkatle okumalarını ve çocuklarının sağlığı için bilimsel önerileri uygulamaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu eser kitaplığımızdaki büyük bir açığı dolduracak bilimsel ve tam anlamı ile güvenilir bir eser. Okumanızı ısrarla öneriyoruz.

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); adreslerinde çok sayıda okur yorumlarını okuyabilirsiniz.

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan:

Dünyada hiçbir gerçek saklı kalmaz. Üstü ne kadar örtülürse örtülsün, halkın kolayca ulaşabileceği, ucuz ve basit tedavilerin kimi zaman servet harcanan pahalı ve karmaşık tedavilerden etkili olabildiği gerçeği gibi…

Hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde besin unsurlarını kullandığım Taş Devri Diyeti kitabımın gördüğü büyük ilgi artık"statükocu tıp masalları" yerine gerçekleri duymak istediğimizin ispatı. Ne de olsa Taş Devri Diyeti´ni tabiat ana yazmış, diyet diktatörleri değil!

Ben akşam başımı yastığa koyduğumda huzurla uyuyabilmek için bilgimle ve vicdanımla elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Yeni konu başlıklarıyla genişleterek yeniden kaleme aldığım 7´den 70´e Taş Devri Diyeti kitabının tıp öğrencilerinden diyetisyenlere, hastalardan hekimlere birçok insanın başvuru kaynağı olmasını umuyorum."

7´den 70´e Taş Devri Diyeti, Aydın´ın 30 yılı aşan hekimlik hayatının bir meyvesi, beslenmeyle ilgili tartışmalara koyulan bir‘son nokta´ aslında. Kitap, doğru ve sağlıklı beslenerek hastalıklarından korunmanın mümkün olduğunu, yüzlerce bilimsel araştırma ekseninde gözler önüne seriyor.

Türk halkının en çok muzdarip olduğu hastalıklara tek tek değiniyor, reklamlarla pompalanan birçok yararsız hatta zararlı yiyeceği mercek altına alıyor. Bu janjanlı gıdaların bizleri nasıl hasta ettiğini cesurca belgeliyor. Beslenme-hastalık ilişkisini 67 farklı başlıkta inceleyen 504 sayfalık bu dev kitap, bu kapsam ve bütüncüllüğüyle Türkiye ve dünyada da bir ilki temsil ediyor.

Hamileler, bebek büyütenler, sporcular… Şişmanlar ve depresyondakiler… Kanser, kısırlık, astım, reflü, hipertansiyon, Alzheimer gibi onlarca hastalıktan kurtulmak isteyenler… Özetle yaşlı genç herkes… 7´den 70´e Taş Devri Diyeti hepimiz için en güvenilir başvuru kaynağı!

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.