Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Yazıklar Olsun

Yazıklar Olsun

YAZIKLAR OLSUN - Hakim Türkmen / Roman

Twitter dünyasında tanınan yazarın kaleme aldığı hafif, eğlenceli ve akıcı bir romanı. Kitap kahkahalar eşliğinde akıp gidiyor ancak bitirdiğinizde geriye bir şey kalmadığını fark edebilirsiniz. Eğlenceli bir şeyler arayanlar kolayca ve zevkle okuyup bitireceklerdir. javascript:ntrTemp(); tıkladığınızda twitter dünyasında fenomen olmuş ´Beyinsiz Adam´ın tweetlerinden bir sunu izleyeceksiniz.

javascript:ntrTemp(); linkinde kitap hakkında yapılan çok sayıda yoruma göz atabilirsiniz. javascript:ntrTemp(); bu linkte kitaptan bir parça okuyup dili ve içeriği hakkında kanaat sahibi olabilirsiniz.

www.youtube.com/user/KitapOkumak/videos www.facebook.com/Kitap-Okumak-%C4%B0ster-misin-327927040637181/

Arka Kapaktan:

Hayatta en çok çayı seven, yıllarca Jean-Jacques Rousseau, Sokrates okuduğu halde dönüp dolaşıp babaannesinin laflarını hatırlayan, gündelik dertleri önemsemeyen, üşengeçlikte sınır tanımayan bir genç adam; Beyinsiz Adam. Neredeyse hiç görüşmediği ve onu evlatlık aldıklarından şüphelendiği anne babası, onun için üzülen ancak mahallenin dedikodularından fırsat bulup da pek ilgilenemeyen babaannesi, kirayı ödeyemediği için kapısını sık sık çalan ev sahibinden başka kimsesi yok; gerek de yok zaten! Ama… Herkesin hayatında bir gün hiç hesapta olmayan olaylar cereyan edebilir. Mesela bir gece tanıştığınız bir kız değiştirebilir hayatınızı ve adı Bedia olabilir o kızın… Aşk her insanın hayatında yanardağ patlaması etkisi yaratabilir, peki ya Beyinsiz Adam´ın? Hakim Türkmen, bildiğimizi sandığımız bir hayatı aslında hiç bilmediğimizi gösterirken, kahkahalar attırıyor...

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.

Bu kitabı favorilerine ekleyen bir üyemiz yok.