Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum, Ağladım

Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum,         Ağladım

PIEDRA IRMAĞININ KIYISINDA oturdum, ağladım - Paulo Coelho / Roman - Aşk

Gayet dokunaklı ve olabildiğince akıcı, bittiğinde ruhunuzda izler bırakacak, iyi ki okumuşum diyeceğiniz bir roman. Bizler de okuduk, beğendik ve kitaplığımızda yer verdik.

javascript:ntrTemp(); veya javascript:ntrTemp(); adreslerinde farklı okur yorumları okunabilir. javascript:ntrTemp();

Kitaptan: *** Aşk her zaman yenidir. Yaşamımızda bir kez, iki kez, on kez sevmiş olmamızın önemi yok kendimizi her zaman bir bilinmezle karşı karşıya buluruz. Aşk bizi cennete de, cehenneme de götürebilir, ama her zaman bir yere götürür. Onu kabullenmemiz gerekir, çünkü varlığımızı besleyen odur. Ondan kaçarsak, gözümüzün önünde meyve dolu dallarıyla duran o ağaca baka baka, elimizi uzatıp istediğimiz meyveyi koparmaya cesaret edemeden açlıktan ölürüz. Nerede olursa olsun, aşkı arayıp bulmamız gerekir, bu bizi saatlerce, günlerce, haftalarca süren düş kırıklarına, üzüntülere mal olsa da. Çünkü biz aşkın peşine düştüğümüz anda, o da bizi karşılamaya çıkacaktır. Ve bizi kurtaracaktır.

http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan:

... ´Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum, Ağladım´, yazarın Türkçede ki ikinci kitabı. Bu kitap, bir tutkunun, bir aşkın öyküsü. Öyle bir aşk ki, bir kadınla bir erkek arasındaki tutkunun, giderek bir sonsuzluk tutkusuna dönüştüğünü görüyoruz. ´Paulo Coelho´, gerçekle gerçeküstünü, ülkesinin mitolojisinden yararlanarak bütünleştirebilen ilginç bir yazar; bu romanında, dünyanın gizlerini içinde taşıyan bir aşkın öyküsünü dile getiriyor. Yirmi üç dile çevrilen ve dünyada 2,5 milyon okurla buluşan bu romanın da ´Simyacı´ gibi sevilerek okunacağını umuyoruz.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.