Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Şeytan Ve Genç Kadın

Şeytan Ve Genç Kadın

ŞEYTAN ve GENÇ KADIN - Paulo Coelho / ROMAN

Başarılı yazar , yine farklı ve ilginç bir konu ile rafımızda yer aldı. Bize sorarsanız okunmayacak kitabı yok ustanın. Kimini az beğenirsiniz kimini çok ama her kitabı okunuyor. Biz bütün kitaplarına yer verdik kitaplığımızda.

www.kadinlarkulubu.com/showthread.php adresinde kitabın kısa bir özetini okuyabilirsiniz ve muhtemelen okuduktan sonra okuma isteği daha da artacaktır içinizde.

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan :

Gözlerden uzak, kuytu bir dağ köyü ve bu köyün dış dünyadan soyutlanmış, kendi halinde, çoğunluğu yaşlı, zamanın dışında bir yaşam süren insanları. Köydeki tek genç kadın, küçük otelin barında çalışan güzel Chantal´dır. Gelip geçen avcılarla ya da turistlerle gönül eğlendiren genç kadının tek dileği bu sıkıcı yerden kurtulmaktır. Beklenmedik bir anda köye gelen ve gerçek kimliğini gizleyen bir yabancı, köy halkına, hepsinin yaşamını alt üst edecek, onları kışkırtacak, değer yargılarını tersine çevirtecek, hatta kökünden değiştirtecek bir öneride bulunur. Yabancı, köy halkına yedi gün süre tanımıştır. Bu süre içinde bu insanların her biri yaşam, ölüm, adalet ve dürüstlükle ilgili temel sorunlarla yüzleşecek, bir yol ayrımında durup kendi yaşam çizgilerini değiştirecek bir karar almak zorunda kalacaklardır. Yabancıya kucak açan köy halkı, onun tehlikeli oyununa alet olurken, Adem´le Havva´dan bu yana insanoğlunun ruhunu ele geçirme mücadelesi veren İyi ile Kötü´nün ikilemi, bu basit insanların örneğinde evrensel boyutlara açılıyor. İyi ile Kötü arasındaki savaşı ve insanın Tanrı ile karşılıklı ilişkisini konu alan Şeytan ve Genç Kadın, usta anlatıcı Paulo Coellho´nun yayınlandığından bu yana toplam bir buçuk milyon okurla buluşan son romanı.

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.