Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Küçük Şeyler...

Küçük Şeyler...

KÜÇÜK ŞEYLER - Üstün Dökmen / Kişisel Gelişim

Olabildiğince sade dille kaleme alınmış ve akıcı bir uslup ile kendini okutmayı başaran bir kitap. Okuduğunuzda günlük hayatınızda bir çok küçük şeyin farkına varabileceksiniz. Serinin hem ilk kitabı hem de en başarılısı olmuş bizce. Ayrıca aynı isimde televizyon programları da yapılmıştı ve izlemesi oldukça keyifli. Ailecek yapılacak en verimli işlerden biri olabilir birlikte izlenilmesi. Bu kitabı da okunmalı ve kitaplıkta yer almalı bizce.

javascript:ntrTemp(); buradan televizyonda yayınlanmış olan ´Küçük Şeyler´ programının tüm bölümlerini izleyebilirsiniz. Çok yararlı olduğuna inanıyoruz.

Bu linklerde javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); kitabı okuduktan sonra üzerine yorum yapan iki kitap severin sayfasına ulaşacaksınız.

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan:

Bir süredir televizyonda devam eden Küçük Şeyler adlı program bu kitabın oluşumuna ilham verdi. Üstün Dökmen Küçük Şeyler kitabında temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu düşündüğü ve seminerlerinde izleyenlerin etkilendiklerini gözlemlediği konulara değiniyor. Programda ele alınan bazı konuların genişletilmesi ve yeni konuların eklenmesiyle oluşan kitabın çerçevesi insan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz, kadın-erkek eşitliği...

Küçük Şeyler, etrafımızdaki pozitif şeyleri görüp hayatımızdaki zorlukları, tuzakları yok saymayan, aksine tüm detaylarıyla -Küçük Şeyler´le- bir kez daha gözler önüne seren, verdiği ipuçlarıyla yaklaşım ve davranışlarımıza ışık tutan bir eser.

BİR SOLUKTA OKUYACAKSINIZ. MUTLAKA OKUYUN..

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.