Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

On Bir Dakika

On Bir Dakika

ON BİR DAKİKA / Paulo Coelho - ROMAN

Biz yazarı seviyoruz . Hac dışında bütün kitaplarını okuma şansını bulduk.Son yazdığı "Elif´ dışında hepsini de beğendik. Elif´i de zorlayarak da olsa okuduk, yarım bırakmadık. Ne olursa olsun okutuyor kitapları. Bazen tekrarlar yakalasanızda her kitapta ayrı konular , ayrı kahramanlarla ufkumuza katkı da bulunmaya devam ediyor usta kalem. Biz okunmasını öneriyor ve kitaplığımızda yer veriyoruz bu kitabına da.

kitapmaceralari.blogspot.com/search ve herseydenkonusmali.blogspot.com.tr/ adreslerinde On Bir Dakika ile ilgili okur yorumlarına bakabilirsiniz.

Arka Kapaktan:

On Bir Dakika, dünyanın en eski mesleği üzerine kurulu bir aşk masalı. Paulo Coelho´nun kahramanı güzeller güzeli Maria, pek çok genç kız gibi iyi bir eş, sakin bir yuva değil, serüvenler, aşklar, zenginlikler hayal etmektedir. Bu hayallerin peşine takılıp ülkesinden çok uzaklara, İsviçre´ye sürüklenir. Dilini bilmediği yabancı bir dünyada, hayallerini gerçekleştirmek uğruna garip serüvenlere karışan genç kadının cesareti yanında ilkeleri de sınanır. Maria, birçok kadının ömür boyu adımını atamadığı bir eşikten geçmektedir: kendini, bedenini, ruhunu ve cinselliğini tanıma. Aşk ve cinsel özgürlük, zenginlik ve yoksulluk, utanç ve cesaret, çıkar ve özveri, söz simyacısı Paulo Coelho´nun Maria için katı gerçeklerle dokuduğu düşler dünyasının çelişkileri. Maria´nın serüveni nasıl biterse bitsin, her şeye rağmen ´Dünya yalnızca on bir dakika süren bir şeyin çevresinde dönüyor.´

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.