Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Düş Zamanı

Düş Zamanı

DÜŞ ZAMANI - Barbara Wood / ROMAN - Tarih

Bir aborjin romanı olarak elinize alsanızda çok konuda fikirler edinmek mümkün. İngiliz Emperyalizmi, Avusturalya kıtası ve burada tarım, gündelik hayat vb. kitap çok hızlı akmasa da kendini okutmasını biliyor. Son ve en önemli kısımlar oldukça hızlı geçmiş bize kalırsa. Kitapta bir çok konu dan enstantaneler edinilse de temelde bir "Aile Dizimi " romanı ortaya çıkmış sanki. Aborjin hakkında yazılmış Marlo Morgan´ın Bir Çift Yürek isimli romanının akıcılığını ve etkisini bu kitaptan almak pek de mümkün değil.Tarih ilgi alanınızda ise çekinmeden alıp okuyabilirsiniz. Aksi halde çok da kolay akmıyor. Her şeye rağmen biz kitaplığımızda 3 Yıldızlılar rafında yer verdik.

www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp linkinde okur yorumlarına göz atabilirsiniz. javascript:ntrTemp(); ziyaret ederseniz bir okurun kitap hakkında görüşlerini anlattığı  videosunu izleyebilirsiniz.

Kitaptan: *** Rekabet insanı yaşadığını hissettirir.

*** Kazanmak var olduğunu kanıtlamaktır.

*** Lanetten bahsetmen Tanrı´ya hakarettir.

· http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan:

Aborjin Mitolojisinin: Şarkı Yolu´nun, Düş Zamanı´nın, 19. Yüzyıl Avustralya´sının Romanı Ama defterdeki ipuçlarını bulamadan, o yolu nasıl takip edebilirdi ki? Belki de günlükte o yolu işaret eden bazı ipuçları olabilirdi. Ama Joanna bunları şimdiye kadar hiçbir zaman görememişti. Fielding´in kamp ateşinden uzaklaştığını görünce: ´Bir şey mi oldu, Kaptan? ´ diye sordu. ´İçimde kötü bir his var´ diye sıçradı Graham. Hep beraber kulak kabarttılar. ´Fırtınaya benziyor´ dedi Beth. Bu arada Sammy birden dizlerinin üzerine çöktü. ´Su! ´ diye bağırdı. Sesin geldiği yöne doğru döndüler. Hiçbir şey göremiyorlardı ama yerin hareket etitğini hissedebiliyorlardı. ´Bu da ne? ´ diye haykırdı Graham. Yeryüzünün üstlerine çöktüğünü gördüler. ´Anne! ´ diye bağırdı Beth. ´Beth!

Bu kitap için daha önce yorum veya alıntı yapılmadı.
Yorum yapabilmek veya alıntı yayınlayabilmek için üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.