Youtube Google+ Instagram Twitter Facebook

Bir Yumak Mutluluk

Bir Yumak Mutluluk

BİR YUMAK MUTLULUK - Debbie Macomber / Roman

Yazarın herhangi bir kitabını okuyup beğendiyseniz diğer kitaplarını da okuyabilrsiniz. Kitapları akıcı ve hayata dair çok güzel çıkarımlarda bulunmakta.

*** Çok farklı yaş grubunda olan iki kadın ve bir genç kızın örgü kursunda birleşen hayatları. İlerleyen zamanda çok sağlam temeller üzerine oturtulan dostluklar ve yardımlaşma. Dramatik olan hayatlar sihirli bir elin dokunuşuyla ve kişilerin mücadelesiyle değişebiliyor. Debbie Macomber harika bir öykü yazarı. Seriyi okumaya devam edeceğim. Asla elinizden bırakamayacaksınız. (Elvan Güzey isimli okurun değerlendirmesinden alınmıştır.)

javascript:ntrTemp(); ve javascript:ntrTemp(); linkinden farklı yorumlar okumak mümkün.

·middot; http://www.youtube.com/user/KitapOkumak

https://twitter.com/kitap_okumak

https://www.facebook.com/pages/Kitap-Okumak-‰C4‰B0ster-misin/327927040637181

Arka Kapaktan:

Kitapları bütün dünyada 140 milyondan fazla satan ve birçok dile çevrilen DEBBIE MACOMBER, yürek ısıtan romanı Küçük Mucizeler Dükkanından sonra yepyeni bir sayfa açıyor. Geçmişte yaşadıklarım bana şunu öğretti: Hepimiz bu dünyaya, hayatımızı en iyi şekilde yaşamak için geliyoruz ve inanın bana, hayat saklanarak, umutsuzluklarla, pişmanlıklarla harcanamayacak kadar kısa. Dertler ve sıkıntılarla boğuşurken her gün, bir öncekinin aynısı gibi görünmeye başlıyor. Oysaki her yeni gün kendi mucizelerini de beraberinde getiriyor. Hem de en beklenmedik anlarda... Doğduğumuz andan itibaren hepimize birer yumak iplik veriliyor; bundan mutluluğun desenlerini örmek ise bizim elimizde BU KİTAPLA KEYİFLİ BİR MOLA VERİP, HAYATIN KARMAŞASINDAN UZAKLAŞACAKSINIZ...

Gerçekten elimden düşürmeden okudum. Bir kez daha okuyabilirim. Arkadaşlığı çok güzel ifade etmiş. Çok beğendim

Bu kitabı sistemimizden emanet olarak alıp okuyan bir üyemiz yok.